1001 Tv 9.05.2019 Avlu
Avlu

Bu akşam hangi diziler ve filmler var, hangi kanalda ne izlenebilir?

Bu akşam (9 Mayıs 2019 Perşembe akşamı) Avlu, Bir Zamanlar Çukurova, Bizim Hikaye, Çarpışma ve Tek Yürek yeni bölümleriyle yayında.

Star Tv ekranında 41. bölümüyle ekrana gelecek "Avlu"da bu akşam Azra kurtulacak mı, Özlem ile yürütülen Zerrin’i çökertme planı işe yarayacak mı, Zerrin ittifaktan beklediğini alacak mı? sorularının cevabı aranacak. 

Atv kanalında 32. bölümüyle ekrana gelecek "Bir Zamanlar Çukurova" dizisinde bu akşam Çukurova’da Yılmaz ve Demir arasında sular durulmaya başlamışken Konak’ta herkes ve her şey birbirine giriyor. Sabah yatağında Seher’i bulan Demir, bu şoku atlamadan bir de görüldüklerini farkediyor. Muhtarın oğlunun düğünü, Hünkar ve Fekeli’yi tüm Çukurova’nın önünde yan yana getiriyor. Zehirli bir sarmaşık gibi konağa sızan Ercüment'in hain planları ortaya çıkacak mı? 

 

Fox kanalında 69. bölümüyle ekrana gelecek "Bizim Hikaye" dizisinde bu akşam Barış'ın masum olduğunu ve ona haksızlık ettiğini anlayan Filiz kendisini affettirebilecek mi? Filiz ve Barış barışma turundayken mahallede olaylar kopuyor. kopmaktadır. Çiçek, Cemil, Ferda, Tufan ve Minibollar mahalleyi kurtarabilecekler mi? .

Show Tv kanalında 21. bölümüyle ekrana gelecek "Çarpışma" dizisinde bu akşam Cansız Kadir, Haydar ve Veli'nin çemberinden kurtulabilecek mi? Kadir'in Zeynep'e sürprizi ne olacak? Cemre annesinin günlüğünde anlattığı Orhan'dan neler duyacak? Kadir ve Cansız'ın akıl oyunlarında kazanan kim olacak? sorularının cevabı aranacak.

TRT1 kanalında 13. bölümüyle ekrana gelecek "Tek Yürek" dizisinde bu akşam Alper’in gizemli patronunun şantajı karşısında ekip şaşkın ve öfkeli. Halit başlarında bir dert olduğunu anlıyor.Yiğit ise sevgisinin karşılıklı olduğunu bilse de, Deniz’in kendisini başka kalıplara sokma çabalarından rahatsız olacak. Oğuzhan hastanede ameliyatı için saatleri sayarken, ekip kendilerine tuzak kuran adamı bulmak için yola çıkacak. 

 

Bu akşam dizi yayınlamayacak Kanal D ve Tv8 kanallarda neler yayınlanacak?

Kanal D'de bu akşam saat 20:00 de yabancı film yayınlanıyor. Başrollerinde Paul Walker, Vin Diesel, Michelle Rodriguez'in rol aldığı "Hızlı ve Öfkeli" bir aksiyon, suç filmi. 2001 yılı yapımı ve serinin bu ilk filminde Domenic Toretto (Vin Diesel) arabaların pahalı aksesuarlarını çalan bir çetenin baş üyesidir. Çok değerli elektronik ekipmanların çalınmış olması üzerine de baş şüpheli haline gelmiştir. Peşinde ise bu suçun muhattabını arayan bir sivil polis vardır. Bu sivil polis, bir yandan suçu araşırmak üzere çete ile samimi hale gelirken diğer yandan Domenic Toretto'nun kızkardeşine aşık olmuştur.

Tv8'de bu akşam saat 20:00'de başlayarak 4 saat sürecek olan Survivor Türkiye - Yunanistan yeni bölümü yayınlanıyor. Bu akşam yayınlanacak bölümde oynanacak ödül oyunları izleyenlere heyecan dolu anlar yaşatacak. Ödül oyunlarını hangi takım kazanacak?

 

 

Avlu Avlu

Paylaş

 

Tüm Avlu Bilgileri