1001 Tv 8.05.2019 Diriliş
Diriliş

Bu akşam hangi diziler ve filmler var, hangi kanalda ne izlenebilir?

 

Bugün Diriliş Ertuğrul, İkizler Memo-Can, Kuzgun, Sen Anlat Karadeniz, Sıfır Bir dizileri yeni bölümleriyle yayında.

TRT1 kanalında 147. bölümüyle ekrana gelecek "Diriliş Ertuğrul"da bu akşam Gündoğdu ve Alplar, Ertuğrul Bey’i bulabilecek mi? Beybolat ve Arıkbuka’nın izini bulup ondan intikam alabilecek mi? Ertuğrul Bey, tutsak olduğu mağaradan kurtulabilecek mi? Diğer taraftan vuruşmada çok ağır yara alan Turgut yaşayacak mı? sorularının cevabı aranacak. 

 

Kanal D ekranında cumartesi akşamları ekrana gelen "İkizler Memo-Can" dizisi bu hafta hem gün değişikliği yaşıyor, hem de sezon finali yapıyor. Sezon finalinde neler olacak? 25. bölümüyle ekrana gelecek dizide Can Sude'ye aşık olur ve Memo her zaman olduğu gibi bu işe de burnunu sokuyor. Onur ise uzun zamandır planladığı şeyi yaparak Melek'e evlenme teklif ediyor. 

 

Star Tv kanalında 13. bölümüyle ekrana gelecek "Kuzgun" dizisinde Kartal Kuzgun'un arabasındaki takip cihazını bulurken, Kuzgun ilk kez Kudret'le yüz yüze geliyor. Rıfat'ın temyiz mahkeme günü belli oluyor. Ailesi ve Kuzgun arasında yeniden bir seçimin arifesinde olan Dila bu kez kimi seçecek? 

 

Atv kanalında 51. bölümüyle ekrana gelecek "Sen Anlat Karadeniz" dizisinde gemilerini batıranın Genco olduğunu öğrenen Tahir Genco'nun partisini basıyor ve orada Murat'la karşılaşıyor. Tahir Mahir'i kurtulabilecek mi? Tahir'e tavır alan Yiğit ortadan kayboluyor. Nefes ve Tahir Yiğit'i nerede bulacaklar? 

 

Online kanal Blu Tv'de yayınlanan "Sıfır Bir - Bir Zamanlar Adana'da" dizisi bu akşam yeni sezonuyla yayın sürecine dönüyor. 6. sezonuyla seyircisiyle buluşacak olan dizinin bu akşam 20. bölümü yayınlanıyor.

 

Bu akşam dizi yayınlamayacak Fox, Show Tv ve Tv8 kanallarda neler yayınlanacak?

Majör kanallarda bu akşam Prime Time (20:00-22:00) ve Prime Time (22:00-24:00) yayın kuşaklarında yerli ya da yabancı film yok.

Fox'ta bu akşam saat 20:00 de yarışma programı "Yaparsın Aşkım" var. İlker Ayrık'ın sunduğu ve çiftlerin yarıştığı yarışmanın bu akşam 125. bölümünde büyük ödül olan arabayı kazanmak için kıyasıya rekabet edecek yarışmacılar, 10 adet yumurtanın sarısını kavanoza atmak, "çorapların efendisi" bölümünde çorapları askıya fırlatmak ve "dalarım bilirsin" isimli son oyunda ise balık akvaryumunda nefeslerini tutmak için yarışacaklar. Yarışma 4 saat sürecek.

Show Tv'de bu akşam saat 20:00 de güldürü programı "Güldür Güldür Show"un tekrar bölümü yayınlanıyor. Güldür Güldür Show saat 23:30'a kadar sürecek. Daha sonra Çukur dizisinin tekrar bölümü başlayacak.

Tv8'de bu akşam saat 20:00'de başlayarak 4 saat sürecek olan Survivor Türkiye - Yunanistan yeni bölümü yayınlanıyor. Bu akşam yayınlanacak bölümde oynanacak ödül oyunları izleyenlere heyecan dolu anlar yaşatacak. Ödül oyunlarını hangi takım kazanacak?

 

Diriliş Diriliş

Paylaş

 

Tüm Diriliş Bilgileri