1001 Tv 7.05.2019 Kadın
Kadın

Bu akşam hangi diziler ve filmler var, hangi kanalda ne izlenebilir?

 
Bugün Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Halka, Kadın ve Leke dizileri ekranda. 
 
Atv kanalında 136. bölümüyle ekrana gelecek Edho'da bu akşam Ünal Kaplan masasını nasıl koruyacak, Çakırbeyliler ve Façalılar ortak düşmana ulaşmak için Esra ile işbirliği yapacak mı? sorularının cevabı aranacak. 
 
 
Trt1 kanalında 16. bölümüyle ekrana gelecek Halka dizisinde "yukarısı" ağırlığını hissettirmeye başlıyor. Çağatay Cihangir'in öğrendiği bilgilerin peşinde. 
 
 
Fox kanalında 61. bölümüyle ekrana gelecek Kadın dizisinde Bahar Sarp ve Şirin'i yüzleştiriyor. Sarp ve Şirin'in anlattıkları birbirini tutmuyor. Bahar hangisine inanacak? 
 
 
Kanal D kanalında 4. bölümüyle ekrana gelecek Leke dizisinde Ceo yarışında Cem'i elemek isteyen Mehmet, Yasemin'i de kullanarak bir oyun planlar. Yasemin bu tuzaktan kurtulabilecek midir? 
 
 
Bu akşam dizi yayınlamayacak kanallarda ne yayınlanacak?
 
Show Tv'de bu akşam saat 20:00 de yabancı film yayınlanıyor. Başrollerinde Angelina Jolie, Liev Schreiber ve Chiwetel Ejiofor'un oynadığı "Ajan Salt" bir politik macera filmi. Evelyn Salt (Jolie), idealist bir ajan olup şerefi üzerine yemin etmiş bir devlet görevlisidir. Ancak  Salt'ın Rus ajanı olduğunu iddia eden bir itirafçı onu kendini temize çıkarmak için kaçmak zorunda bırakacaktır.
 
Star Tv'de bu akşam saat 20:00 de yerli film yayınlanıyor. Türk sinema seyircisinin klasik dizilerinden "Selvi Boylum Al Yazmalım" bu akşam Star Tv ekranında. Başrollerini Türkan Şoray, Kadir İnanır ve Ahmet Mekin'in paylaştığı film Asya (Türkan Şoray) ve İlyas (Kadir İnanır)'ın büyük aşkının çıkmaza girmesiyle, Asya'nın oğlu Samet'le evi terketmesi ve hayatını yeni baştan kurmasını anlatıyor. Bu yeni hayatında Asya'ya evini açan Cemşit (Ahmet Mekin) ile bir aile olurlar. İlyas'ın gelmesi Asya'ya "Sevgi ne?" sorusunu sorduracak ve bir karar vermek zorunda bırakacaktır.
 
Tv8'de bu akşam saat 20:00'de başlayarak 4 saat sürecek olan Survivor Türkiye - Yunanistan yeni bölümü yayınlanıyor. 

 
Kadın Kadın

Paylaş

 

Tüm Kadın Bilgileri