1001 Tv 8.04.2020 Benim Adım Melek
Benim Adım Melek

Bu akşam televizyonda hangi diziler, filmler, yarışmalar ve programlar var, hangi kanalda ne izlenebilir?

Bu akşam (8 Nisan 2020 Çarşamba akşamı) Benim Adım Melek dizisi yeni bölümüyle yayında. Bu sezon yeni bölümleri Puhu Tv'de yayınlanan Jet Sosyete ise, ev yapımı özel bölümüyle Star Tv'de ekrana gelecek. Akşamın yarışma programı Tv8'de Survivor 2020 Ünlüler - Gönüllüler. Akşamı film izleyerek geçirmeyi isteyenler ise "Organik Aşk", Canavar Gibi: Türk İşi Frankeştayn" ve bir Kemal Sunal filmi "Korkusuz Korkak" yerli filmleri ile yabancı filmler "Malefiz", "Karayip Korsanları Siyah İnci'nin Laneti" ve "Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu" filmlerini izleyebilirler. Skeç programı "Güldür Güldür Show" ise tekrar bölümüyle ekranda. Kanal ve yayın detayları aşağıda...
 

Akşamın dizileri: Benim Adım Melek (Trt1), Jet Sosyete (Star Tv), Kuzey Güney (Tekrar bölüm) (Kanal D), Güzel Köylü (Tekrar Bölüm) (Star Tv), Kalk Gidelim (Tekrar Bölüm) (Trt1), Çocuklar Duymasın (Tekrar) (a2), Yalan Dünya (Tekrar) (teve2)
 

Akşamın yerli filmleri: Organik Aşk (Fox), Canavar Gibi: Türk İşi Frankeştayn (Fox), Korkusuz Korkak (Show Tv)
 

Akşamın yabancı filmleri: Malefiz (Atv), Karayip Korsanları Siyah İnci'nin Laneti (Atv), Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu (Kanal D)
 

Akşamın yarışmaları: Survivor 2020 Ünlüler - Gönüllüler (Tv8), Kelime Oyunu (teve2)
 

Akşamın Skeç programları: Güldür Güldür Show (Tekrar bölüm) (Show Tv)

Benim Adım Melek Benim Adım Melek Benim Adım Melek Benim Adım Melek Benim Adım Melek

Paylaş

 

Tüm Benim Adım Melek Bilgileri