1001 Tv 3.07.2019 Afili Aşk
Afili Aşk

Bu akşam televizyonda hangi diziler, filmler, yarışmalar ve programlar var, hangi kanalda ne izlenebilir?


Bu akşam (3 Temmuz 2019 Çarşamba akşamı) Afili Aşk dizisi yeni bölümüyle yayında. Akşamın yarışma programları 3’te 3 Bir Zamanlar ve Yaparsın Aşkım. Akşamı film izleyerek geçirmeyi isteyenler ise "Annemin Yarası", "Ölümlü Dünya", "Postacı", "Resimdeki Sevgili" ve "Şaşkın Damat" yerli filmleri ile yabancı film "Düşmanı Korurken"i izleyebilirler. Skeç programı "Güldür Güldür Show" ise tekrar bölümüyle ekranda. Kanal ve yayın detayları aşağıda...

 

Trt1'de bu akşam saat 20:00'de kanalın yeni yarışması programı "3’te 3 Bir Zamanlar" ikinci bölümüyle ekrana geliyor. Sunuculuğunu Emre Altuğ'un üstlendiği nostaljik bilgi yarışması renkli ve iddialı dekoru, nostaljik kostümleri, hatıralara ait içeriği ile seyircisini zamanda yolculuğa çıkartacak. Üst üste üç soruyu doğru bilen herkesin kazandığı yarışmada 15. soru sonunda ulaşılacak büyük ödül tam 1 milyon lira. 3’te 3 Bir Zamanlar’ın ikinci bölüm konuklarından bazıları Hülya Koçyiğit, Coşkun Sabah, Mustafa Keser.

 

Kanal D'de 4. bölümüyle ekrana gelecek "Afili Aşk"ta bu akşam "Ayşe sayesinde babasına yakalanmaktan kurtulan Kerem için sıkıyönetim günleri başlıyor. Kerem aile ortamında sıkıntıdan patlarken kendisini büyük bir sürpriz bekliyor."  Dizinin 23:45'te bitmesinden sonra kanalda Gerilim-dram temlı yabancı sinema filmi "Gazeteci Çocuk" başlayacak.

 

Tv8'de bu akşam saat 20:00'de yerli film yayınlanıyor. Başrollerinde Ozan Güven, Meryem Uzerli, Belçim Bilgin, Okan Yalabık ve Bora Aktaş’ın rol aldığı "Annemin Yarası" bir dram/gizem filmi. 2016 yapımı filmde, Salih on sekiz yaşına geldiğinde kayıp ailesini bulmak üzere kaldığı yetimhaneyi terk eder ve babasını ararken bir çiftlikte işe başlar. Hiç beklemediği bir anda hayalindeki yuvaya kavuşan Salih geçmişinden kurtulup bu yuvada mutlu olabilecek midir? "Annemin Yarası" filmi saat 23:15'e kadar sürecek. Daha sonra ise, skeç programı "Arkadaşım Hoşgeldin" tekrar bölümü başlayacak.

 

Atv'de bu akşam saat 20:00'de yerli film yayınlanıyor. Başrollerinde Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Sarp Apak ve İrem Sak'ın rol aldığı "Ölümlü Dünya" bir komedi / aksiyon filmi. 2012 yapımı filmde, Haydarpaşa Garı’nda Anadolu Tat Lokantası’nı işleten Mermer Ailesi, kendi halinde sıradan bir aile gibi görünse de nesilden nesile kiralık katildir ve dünya çapında etkin olan dev bir organizasyon için çalışmaktadır. İzleyicisine heyecanlı ve eğlenceli saatler vaadeden "Ölümlü Dünya" filmi saat 22:10'a kadar sürecek. Daha sonra ise, başrollerini Denzel Washington ve Ryan Reynolds'ın paylaştığı "Düşmanımı Korurken" adlı yabancı film başlayacak.

 

Show Tv'de bu akşam saat 20:00'de, vefatının 19. yıl dönümünde Kemal Sunal'ın klasik filmlerinden "Postacı" yer alıyor. Filmin diğer başrollerini Fatma Girik, Erdal Özyağcılar ve Gülümser Gülhan canlandırıyor. Filmde Sevtap aynı mahallede oturan posta dağıtıcısı Adem'e aşıktır. Bu arada tatilini geçirmek üzere Türkiye'ye gelen Sevtap'ın ağabeyi bu ilişkiye şiddetle karşı çıkacakatır. Şark Bülbülü filminden sonra, Saat 23:30'da ise başrollerini Sezin Akbaşoğulları ve Sarp Leventoğlu'nun paylaştığı "Resimdeki Sevgili" adlı yerli sinema filmi ekrana gelecek.

 

Star Tv'de de bu akşam, saat 20:00'de bir Kemal Sunal filmi var. Filmin diğer başrollerini Meral Zeren, Adile Naşit ve Bülent Kayabaş'ın canlandırdığı filmde Serpil, zengin amcası sayesinde rahat bir hayat yaşayan genç bir kızdır. Amcası onun sakin bir yaşam sürdüğünü düşünse de Serpil ve ailesi uçarı bir hayat yaşamaktadır. Fakat bir gün amcası arkasından dönen işlerin hepsini öğrenir. Yeğenine büyük bir ders vermek isteyen Süleyman Bey, Serpil’i mirasından men etmekle tehdit eder. Mirasından yoksun bırakmamak içinse tek bir şartı vardır bahçıvan Apti ile evlenmesi gerekir. "Şaşkın Damat" filminden sonra, Saat 23:30'da "Kapanmadan Kazan" yarışması terkrar bölümüyle ekrana gelecek.

 

Fox'ta bu akşam saat 20:00 de yarışma programı "Yaparsın Aşkım" var. İlker Ayrık'ın sunduğu ve çiftlerin yarıştığı yarışmanın bu akşamki (137). bölümünde, büyük ödül olan arabayı kazanmak için kıyasıya rekabet edecek yarışmacılar, "Zıplayarak Balon Patlatma", "Acı Biber" ve "Çapraz Basket" etaplarını en yüksek puanla tamamlamaya çalışacaklar. Son oyunla birlikte kazanan belli olacak. Yarışma 4 saat sürecek.

 

 

Afili Aşk Afili Aşk

Paylaş

 

Tüm Afili Aşk Bilgileri