1001 Tv 26.06.2019 Afili Aşk
Afili Aşk

Bu akşam televizyonda hangi diziler, filmler, yarışmalar ve programlar var, hangi kanalda ne izlenebilir?

 

Bu akşam (26 Haziran 2019 Çarşamba akşamı) Afili Aşk dizisi yeni bölümüyle yayında. Akşamın yarışma programları 3’te 3 Bir Zamanlar, Kim Milyoner Olmak İster ve Survivor Türkiye-Yunanistan. Akşamı film izleyerek geçirmeyi isteyenler "Eski Köye Yeni Adet" ve "Şark Bülbülü" yerli filmlerini izleyebilirler. Skeç programı "Güldür Güldür Show" ise tekrar bölümüyle ekranda. Kanal ve yayın detayları aşağıda...

 

Trt1'de bu akşam saat 20:00'de kanalın yeni yarışma programı "3’te 3 Bir Zamanlar" ilk bölümüyle ekrana geliyor. Sunuculuğunu Emre Altuğ'un üstlendiği nostaljik bilgi yarışması renkli ve iddialı dekoru, nostaljik kostümleri, hatıralara ait içeriği ile seyircisini zamanda yolculuğa çıkartacak. Üst üste üç soruyu doğru bilen herkesin kazandığı yarışmada 15. soru sonunda ulaşılacak büyük ödül 1 milyon lira. 3’te 3 Bir Zamanlar’ın bu ilk bölümünün danışman konuğu oyuncu Erdal Özyağcılar olacak. Saat 24:30'a kadar sürecek yarışmanın ardından "Koyverdin Gittin Beni" isimli ev sineması başlayacak.

 

Kanal D'de 3. bölümüyle ekrana gelecek "Afili Aşk"ta bu akşam "Berk’in her şeyi anlatmasıyla zor durumda kalan Ayşe ve Kerem yalan aşklarına başta Rıza ve Muhsin olmak üzere herkesi nasıl ikna edecekler? Ceyda ve Yelda, Ayşe’nin açığını bulabilecekler mi? Düğün gecesi Kerem’in yaptığı hangi hata her şeyi mahvedecek?" sorularının cevabı aranacak. Dizinin 23:45'te bitmesinden sonra kanalda romantik dram temalı yabancı sinema filmi "Üçüncü Şahıs" başlayacak.

Show Tv'de bu akşam saat 20:00 de güldürü programı "Güldür Güldür Show"un tekrar bölümü yer alıyor. Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği ve kadrosunda Açelya Topaloğlu, Ali Sunal, Alper Kul, Aycan Koptur, Aziz Aslan, Berkay Tulumbacı, Burak Topaloğlu, Doğa Rutkay, Ecem Erkek, Emre Altuğ, Evrim Akın, Mahir İpek, Meltem Yılmazkaya, Onur Atilla, Onur Buldu, Özgün Aydın, Simge Günsan, Sinan Çalışkanoğlu, Uğur Bilgin, Ünal Yeter'in yer aldığı program saat 23:30'a kadar sürecek. Daha sonra yönetmenliğini Sinan Çetin'in yaptığı, başrollerini Leelee Sobieski, Sinan Çetin, Mehmet Aslan ve Ömür Arpacı'nın paylaştığı, 2018 yılı yapımı, romantik dram temalı yerli sinema filmi "Amerikalı Kız" başlayacak.

 

Atv'de bu akşam saat 20:40'ta yarışma programı "Kim Milyoner Olmak İster?"in (833). yeni bölümü ekrana gelecek. Murat Yıldırım'ın sunduğu bilgi yarışması saat 24:30'a kadar sürecek. Daha sonra kanalda "Son Durak" haber programı yayınlanmaya başlayacak.

 

Fox'ta bu akşam saat 20:00'de yerli film yayınlanıyor. Juli Sanat ve FOX ortak yapımı, başrollerini Bülent Emrah Parlak, Füsun Demirel, Burcu Gönder Parlak, Nail Kırmızıgül, Haki Biçiçi ve Gülhan Tekin gibi usta oyuncuların paylaştığı “Eski Köye Yeni Adet” bir komedi filmi. 2018 yapımı filmde 1990’ların sonunda köye bir sağlık ekibi gelir ve en az üç çocuğu olan tüm kadınlara doğum kontrolü için spiral takar. Bu durumun yanlış anlaşılmasıyla köyde her şey değişecek, birbirinden komik durumlar yaşanacaktır. "Eski Köye Yeni Adet" filmi saat 24:30'e kadar sürecek. Daha sonra "Her Yerde Sen" dizisinin tekrar bölümü alt yazılı olarak ekrana gelecek.

 

Tv8'de bu akşam saat 20:00'de başlayarak akşam boyunca sürecek olan "Survivor Türkiye - Yunanistan" yarışmasının (105). bölümü yayınlanıyor. Bu akşam yayınlanacak bölümde oynanacak ödül oyunu izleyenlere heyecan dolu anlar vaadediyor. Ödül oyununu hangi takım kazanacak? Ayrıca yarışmacılar dokunulmazlık oyunu oynayacaklar. Büyük mücadelede kazanan hangi takım olacak? Saat 24:15'te ise canlı yayınlanan Survivor Extra programı başlayacak.

Star Tv'de bu akşam saat 20:00 de yerli film yayınlanıyor. Klasik Kemal Sunal filmlerinden "Şark Bülbülü"nün ekrana geleceği akşamda filmin diğer başrollerini Ayşen Cansev, Ayşen Gruda ve Osman Alyanak paylaşıyor. Filmde Zülfo Ağa, Şaban’ın beşik kertmesi Hatice’ye göz koyar. Bu yüzden Şaban'ı da köyden kovar. Şaban da yüklü miktardaki başlık parasını kazanmak için İstanbul’a gitmek zorunda kalır. İstanbul'da şöhreti yakalayan Şaban, hem köyüne Ağa olarak dönecek hem de geçmişin intikamını alacaktır. "Şark Bülbülü" filminden sonra, saat 23:45'te "Nereden Nereye" adlı yerli sinema filmi ekrana gelecek.
 

 

Afili Aşk Afili Aşk

Paylaş

 

Tüm Afili Aşk Bilgileri