1001 Tv 25.05.2019 Erkenci Kuş
Erkenci Kuş

Bu akşam hangi diziler ve filmler ve programlar var, hangi kanalda ne izlenebilir?

 

Bu akşam (25 Mayıs 2019 Cumartesi akşamı) Bir Aile Hikayesi, Erkenci Kuş ve Kalk Gidelim yeni bölümleriyle yayında.

 

Fox kanalında sezon finali bölümüyle (12. bölüm) ekrana gelecek "Bir Aile Hikayesi"nde bu akşam, Nedim ve Çiğdem’in boşanma kararı Cem’i derinden etkileyerek harekete geçiriyor. Cem Reyhan'la ilişkilerini diriltmekte başarılı olabilecek mi? Erdem'in annesi Şehnaz Erdem’in aslında eski karısı tarafından aldatılmadığını ima ederek Beste’de şüphe uyandırmaya çalışır. Kim doğru söylüyor? Şakir özel hayatıyla ilgili önemli bir karar alıyor. Buna Behiye ne cevap verecek? Nil’i geri kazanmaya çalışan Berk sahne korkusu yaşıyor. Berk'in ilk performansı nasıl sonuçlanacak?" sorularının cevabı aranacak. 

 

Star Tv ekranında 43. bölümüyle ekrana gelecek "Erkenci Kuş" dizisinde bu akşam Yiğit artık Can’ın gözünde zavallı bir adam. Çırpındıkça batacak ve gidişi muhteşem olacak. Can Emre’nin yardımı ile Yiğit’i bu kez köşeye sıkıştırabilecek mi? Emre’nin Leyla’ya bir sürprizi var. Leyla'nın ayaklarını yerden kesecek bu teklif ne? Ajans Sanem’in krem kampanyasına çalışıyor, ekip yine işbaşında. Parfüm testleriyle Can'ın aklını başından alan Sanem aradığı cevapları bulacak mı?" 

 

Trt1 kanalında 72. bölümüyle ekrana gelecek "Kalk Gidelim" dizisinde bu akşam Seyfettin, Mustafa Ali ve Halil baba ocağını kaybetmemek için her şeylerini ortaya koyup mücadele edeceklerine söz veriyorlar Fakat Dal sülalesinin diğer aile üyeleri paylarını almakta ısrarcı. Bakalım hangi tarafın dediği olacak? Şakir, Ercan ve Efe, Hacı Hüseyin’in evini kazıp define bulmak için zaman kolluyorlar. Tam define olmadığını düşündükleri anda onları yeniden heyecanlandıracak şey ne olacak?" 

 

 

Bu akşam dizi yayınlamayacak Atv, Kanal D, Show Tv ve Tv8 kanallarda neler yayınlanacak?

 

Atv'de bu akşam saat 20:45'te "Nihat Hatipoğlu ile iftar" programının bitmesiyle yarışma programı "Kim Milyoner Olma İster?" başlayacak. Murat Yıldırım'ın sunduğu ve (826). yeni bölümüyle ekrana gelecek yarışma akşam boyunca devam edecek.

 

Kanal D'de bu akşam saat 20:00'de saat 20:00 de yerli film yayınlanıyor. Başrollerinde Sylvester Stallone, Jason Statham, Harrison Ford, Arnold Schwarzenegger, Mel Gibson, Wesley Snipes ve Antonio Banderas'ın rol aldığı "Cehennem Melekleri" bir aksiyon / macera filmi. 2014 yılı yapımı ve serinin bu üçüncü filminde, Barney (Sylvester Stallone), Christmas (Jason Statham) ve ekibi hayatlarının en zorlu mücadelesiyle karşı karşıyalar! Bir zamanlar Barney ile birlikte ekibin kurulmasında rol alan Conrad Stonebanks ( Mel Gibson), şimdilerde silah satıcısı olarak çalışmaktadır ve bu durum ekibin geri kalanını rahatsız eder. Bu nedenle Stonebanks ekibi dağıtmayı kafasına koymuştur. Barney ise karşı bir hamle olarak, yeni ve genç üyelerin de eklendiği ekibini yeniden toplar. Artık ekipmanları ve teknikleri de daha güçlü ve moderndir. Ancak karşılarına çıkacak her türlü kötülüğe tam olarak hazırlıklı mıdırlar? İzleyicisine adrenalinli saatler vaadeden "Cehennem Melekleri 3" filmi saat 22:00'ye kadar sürecek. Daha sonra ise, İspanya Kral Kupası maçları kapsamında Barcelona - Valencia karşılaşması canlı yayını başlayacak.

 

Show Tv'de bu akşam saat 20:00 de güldürü programı "Güldür Güldür Show"un (201). yeni bölümü yayınlanıyor. Eğlenceli skeçlerin yer aldığı programda "Boru döşemek için mafya babası Hayati’nin ofisine gelen ve mafya üyelerinin özlü sözlerle anlaşmasından bir şey anlamayan İsmail usta ve Fikri ne yapacak? İş gereği kutuplara gelen İbrahim, iftar için bulduğu buzul restoranda eskimo gelenekleriyle orucunu açabilecek mi? Adana Adliyesinde Hâkim Hayati ve Mübaşir Kudret'in birbirinden ilginç davaları inceleme hikayeleri" izlenecek skeçlerden bazıları olacak. "Güldür Güldür Show" saat 23:30'a kadar sürecek. Daha sonra şaka programı "Demet Akbağ ile Çok Aramızda"nın tekrar bölümü yayınlanacak.

 

Tv8'de bu akşam saat 20:00'de başlayarak 4 saat sürecek olan "Survivor Türkiye - Yunanistan" yarışmasının (78). bölümü yayınlanıyor. Bu akşam yayınlanacak bölümde daha önce Survivor'da iz bırakan yarışmacılar Adem Kılıççı, Çağan Atakan Arslan, Damla Can, Hakan Hatipoğlu, Nagihan Karadere ve Ogeday Girişken 4 günlüğüne adaya gelerek yeni yarışmacılar ile karşı karşıya gelecek. Aralarında şampiyonların da olduğu eski yarışmacılar ile bu sezonun yarışmacıları nefes kesen oyunlar oynayacaklar. Büyük mücadelenin yaşanacağı oyunlarda ödülleri hangi takım kazanacak?

 

 

Erkenci Kuş Erkenci Kuş

Paylaş

 

Tüm Erkenci Kuş Bilgileri