1001 Tv 23.05.2019 Bir Zamanlar Çukurova
Bir Zamanlar Çukurova

Bu akşam hangi diziler ve filmler var, hangi kanalda ne izlenebilir?

 

Bu akşam (23 Mayıs 2019 Perşembe akşamı) Avlu, Bir Zamanlar Çukurova, Çarpışma ve Tek Yürek yeni bölümleriyle yayında. Bizim Hikaye dizisi ise bu hafta final bölümüyle son kez ekranda.

 

Star Tv ekranında 43. bölümüyle ekrana gelecek "Avlu"da bu akşam Deniz ve Azra geri sayımda... İsyan yetkililer tarafından verilen süre içinde bitirilmezse ağır sonuçları olacağı kesin. Cezaevinden duyulan silah sesleri büyük bir paniğe sebep oluyor. Son anda yön değiştiren rüzgar kimleri savuracak? 
 

 

Atv kanalında 34. bölümüyle ekrana gelecek "Bir Zamanlar Çukurova" dizisinde bu akşam Çukurova’da düğün hazırlıkları başlıyor... Müjgan ve Yılmaz, Fekeli’nin evinde yaşamaya karar verince, evde yeni gelin hazırlığı başlar. Badana boya sırasında da yatağın altında Züleyha’nın mektubu bulunur. Tüm bu karmaşa arasında Züleyha fenalaşır ve hastaneye kaldırılır! Gelecek haber herkesi şok edecektir. 

 

Fox kanalında final bölümüyle (70. bölüm) son kez ekrana gelecek "Bizim Hikaye" dizisinde bu akşam Minibolların okulları, Rahmet’in Deniz’le sorunları, Çiçek’le Cemil’in nikahı, Tufan’ın pişmanlıkları derken sorunlar giderek içinden çıkılmaz bir hal almaya başlıyor. Filiz’le Barış tüm bu sorunların üstesinden gelip kendi bebeklerini huzur içinde kucaklarına aldıklarında ise onları büyük bir sürpriz bekliyor. 

 

Show Tv kanalında 23. bölümüyle ekrana gelecek "Çarpışma" dizisinde bu akşam Zeynep için zaman gittikçe daralmakta. Kadir kontrolünü tamamen kaybetmek üzereyken son anda Zeynep’e ulaşabileceği bir yol açılıyor ve Cansız, Kadir’i onun yanına götürmeyi kabul ediyor. Fakat imha edilmesi öylesine zor bir bomba düzeneği hazırlamıştır ki, Zeynep’ten sonra artık Kadir de Cansız’ın ölüm tuzağının içindedir. 

 

TRT1 kanalında 15. bölümüyle ekrana gelecek "Tek Yürek" dizisinde bu akşam "Yiğit Gazozcu'nun peşinde. Gazozcu'dan Osman'ın kaçırılma olayının arkasında Sait'in olduğunu öğrenebilecek mi? Ekibin önünde üst lige çıkmaları için sadece tek bir maç var. Fakat rakip takımın koçu Emre’nin yapacağı hangi hamle, Ekrem’in ekmeğine yağ sürecek? Berrin artık taşımakta zorlandığı büyük sırrı İlknur’la paylaşıyor. Peki konuşmalarına kulak misafiri olan kim? Halit Murat Başkan’dan takımla ilgili hangi haberi alıp şok oluyor?" 

 

Bu akşam dizi yayınlamayacak Kanal D ve Tv8 kanallarda neler yayınlanacak?

 

Kanal D'de bu akşam saat 20:00'de yerli film yayınlanıyor. Başrollerinde Müfit Can Saçıntı, Yasemin Conka, Zihni Göktay, Günay Karacaoğlu, ve Reha Özcan'ın rol aldığı "Yaşamak Güzel Şey" bir komedi / dram filmi. 2017 yılı yapımı filmde etrafındaki herkesten sürekli azar işiten, kimsenin ciddiye almadığı Müfit, yaşadığı şanssız bir olay sonuncunda acı bir gerçeği öğrenir ve içinde bulunduğu hayatı, hayat diye dayatılan sistemi sorgulamaya başlar. Bu Müfit'i daha önce farkında olmadığı birçok güzelliği keşfetmeye yönelterek, yaşamdan tat almaya başlayan sıradışı bir kahramana dönüştürecektir.

 

Tv8'de bu akşam saat 20:00'de başlayarak akşam boyu sürecek olan "Survivor Türkiye - Yunanistan" yarışmasının (77). bölümü yayınlanıyor. Bu akşam yayınlanacak bölümde oynanacak ödül oyunları izleyenlere heyecan dolu anlar yaşatacak. Yarışmacılar ödüller için kıyasıya mücadele edecek. Ödül oyunlarını hangi takım kazanacak?

 

Bir Zamanlar Çukurova Bir Zamanlar Çukurova

Paylaş

 

Tüm Bir Zamanlar Çukurova Bilgileri