1001 Tv 22.05.2019 Kuzgun
Kuzgun

Bu akşam televizyonda hangi diziler, filmler, yarışmalar ve programlar var, hangi kanalda ne izlenebilir?

 

Bu akşam (22 Mayıs 2019 Çarşamba akşamı) Diriliş Ertuğrul, Kuzgun, Sen Anlat Karadeniz ve Sıfır Bir dizileri yeni bölümleriyle yayında.

 

TRT1 kanalında 149. bölümüyle ekrana gelecek "Diriliş Ertuğrul"da bu akşam "Ertuğrul Bey ve İlbilge evlenecek mi? Ertuğrul Bey Arıkbuka'nın kurduğu tuzaktan kurtulabilecek mi? İlbilge ve Arıkbuka’nın hain iş birliği sonucunda neler olacak?" sorularının cevabı aranacak. 

 

Star Tv kanalında 15. bölümüyle ekrana gelecek "Kuzgun" dizisinde bu akşam Dila ve Kuzgun yüzleşiyor. Bu yüzleşmede Dila, Kuzgun’dan bir seçim yapmasını istiyor. Kuzgun’un kararı ne olacak? Kuzgun’un Dila’ya olan hislerine yenilmesine engel olmak için harekete geçecek Derviş ne yapacak? Ferman Koruoğlu’nun gözaltındaki Ali’ye teklifi ne olacak? Dila sevkiyat gecesi kendisini ihbar edenin Kumru olduğunu anladığında ne yapacak? 

 

Atv kanalında 52. bölümüyle ekrana gelecek "Sen Anlat Karadeniz" dizisinde bu akşam Nefes, Melek ve Genco’yu bir arada görünce genç kızın hayatında ters giden bir şeyler olduğunu seziyor ve Melek’e neler olduğunu öğrenmek için harekete geçiyor. Tahir Murat’ı içine bulaştığı beladan kurtarmak isterken öfkesine hakim olamıyor ve onu daha büyük bir uçuruma yuvarladığının farkına varmıyor. Tahir Murat'ı tamamen mi kaybedecek? Nefes kendisi gibi zulme uğramış kadınlara umut olmak, nefes olmak için radyo programına çıkıyor. Genco tarafından alıkonan Melek ne yapacak? 

 

Online Blu Tv kanalında yayınlanan "Sıfır Bir - Bir Zamanlar Adana'da" dizisi bu akşam yeni bölümüyle yayında. 6. ve son sezonuyla seyircisiyle buluşan dizinin bu akşam 22. bölümü yayınlanıyor.

 

Bu akşam dizi yayınlamayacak Fox, Kanal D, Show Tv ve Tv8 kanallarda neler yayınlanacak?

Fox'ta bu akşam saat 20:00'de kanalın yeni yarışma programı "The Taste Türkiye" (2.) bölümüyle ekrana geliyor. Yapımcılığını Provizyon Medya’nın üstlendiği yurt dışı formatlı yemek yarışması “The Taste”nın Türkiye versiyonunda, Türkiye’nin önde gelen şeflerinden Ali Ronay, Şemsa Denizsel ve Rafet İnce eşliğinde profesyonel ve amatör (12) aşçı "en iyi şef" olabilmek için yarışıyor. Yarışma saat 23:00'e kadar sürecek. Daha sonra "Yasak Elma" dizisinin tekrar bölümü başlayacak.

 

Kanal D'de bu akşam saat 20:00 de skeç programı "Çok Güzel Hareketleri 2" tekrar bölümüyle ekrana geliyor. Genel sanat yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan'ın yaptığı program saat 23:45'e kadar sürecek, daha sonra "Leke" dizisinin tekrar bölümü yayınlanacak.

 

Show Tv'de bu akşam saat 20:00 de güldürü programı "Güldür Güldür Show"un (200). yeni bölümü yayınlanıyor. Eğlenceli skeçlerin yer aldığı programda "Üniversite öğrencisi İbrahim mafya babası Hayati'yi ilkokulu bitirme sınavına hazırlıyor. Bunun zorlukları neler olabilir? Uzun süredir işsiz olduğu için sevgilisini pahalı kafelere götüremeyen, sevgilisinin istediği aktiviteleri yapamayan Çetin, maddi durumunu sevgilisi Yeter’den ne kadar daha saklayabilecek? Maddiyatın ilişkide ne kadar önemi olabilir? Öğrenci evi gibi kalabalık bir eve hırsız girerse ne olur? Hırsız İsmail bu kadar fazla nüfuslu bir dairede istediği gibi bir soygun yapabilecek mi?" skeçleri, izlenebilecek skeçlerden bazıları olacak. "Güldür Güldür Show" saat 23:15'e kadar sürecek. Daha sonra başrollerini Pierce Brosnan, Gerard Butler ve Mario Bello'nun paylaştığı, dram-suç temalı, 2007 yılı yapımı yabancı sinema filmi "İhanetin Bedeli / Butterfly on a wheel" başlayacak.

 

Tv8'de bu akşam saat 20:00'de başlayarak akşam boyu sürecek olan "Survivor Türkiye - Yunanistan" yarışmasının (76). bölümü yayınlanıyor. Bu akşam yayınlanacak bölümde oynanacak ödül oyunları izleyenlere heyecan dolu anlar yaşatacak. Yarışmacılar ödüller için kıyasıya mücadele edecek. Ödül oyunlarını hangi takım kazanacak?

 

 

Kuzgun Kuzgun

Paylaş

 

Tüm Kuzgun Bilgileri