1001 Tv 21.05.2019 Kadın
Kadın

Bu akşam hangi diziler ve filmler var, hangi kanalda ne izlenebilir?

Bugün Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Halka, Kadın ve Leke dizileri ekranda.


Atv kanalında 138. bölümüyle ekrana gelecek Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da bu akşam Akif'i Altan'a teslim etmek yerine cezasını kendi elleriyle vermeyi tercih eden Hızır'ın, devletle arası açılmak üzere. Bu anlaşmazlığı fırsat bilen Zeki, masa ile Altan'ın yollarının tamamen ayrılması için iyi düşünülmüş bir plan yapıyor ve Çakırbeylilerin yeni hasmını da yanında tutarak gücüne güç katıyor. Hızır, bu yeni ortaklığın başlarına ne gibi belalar açabileceğini fark ettiğinde ise iş işten geçmiş olacak. 


Trt1 kanalında 18. bölümüyle ekrana gelecek Halka dizisinde bu akşam Cihangir Müjde’nin gözü önünde babası İskender’i vurmuştur. Altemur’un istediği gibi davranmaktadır. Bu davranışı herkese Cihangir’in karanlık tarafa geçtiğini göstermiştir. Çağatay Cihangir’in yükselişinden rahatsızdır ve buna engel olmak için elinden ne gelirse yapacaktır.. 


Fox kanalında 63. bölümüyle ekrana gelecek Kadın dizisinde bu akşam Sünnet hazırlıkları tam gaz devam ederken, Şirin yine ortalığı karıştıracak bir şey buluyor ve fotoğraf meselesini açığa çıkarıyor. Pırıl artık Bahar’a her şeyi anlatacak mı? Neye uğradığını şaşıran Bahar, Şirin'den hesap soruyor. Peki Şirin Bahar'ın tepkisi karşısında ne yapacak? 

 
Kanal D kanalında 6. bölümüyle ekrana gelecek Leke dizisinde bu akaşm Arda her şeyi Cem’e anlatacak mı? Arda annesi Belkıs’ın gerçek yüzünü öğrenecek mi? Yasemin, Cem’e tekne baskını gecesini anlatabilecek mi? Mehmet’in yeni planı ne olacak? Serpil, Birkan’ın isteğini kabul edecek mi? 


Bu akşam dizi yayınlamayacak Show Tv, Star Tv ve Tv8 kanallarda neler yayınlanacak?

Show Tv'de bu akşam saat 20:00 de yabancı film yayınlanıyor. Başrollerinde Scarlett Johansson, Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Jeremy Renner ve Chris Hemsworth oynadığı "Yenilmezler / The Avengers" bir fantastik - bilimkurgu filmi. 2012 yapımı film Marvel’in en çok iz bırakan kahramanlarını bünyesinde topluyor: Demir Adam (Robert Downey Jr.), Hulk (Mark Ruffalo), Thor (Chris Hemsworth), Kaptan Amerika (Chris Evans), Hawkeye (Jeremy Renner) ve Black Widow (Scarlett Johansson). Filmde S.H.I.E.L.D. adıyla bilinen uluslararası barışı koruma teşkilâtının yöneticisi olan Nick Fury (Samuel L. Jackson), dünya güvenliğini tehdit eden düşmana karşı bir takım kurmaya girişir. Film saat 22:45'e kadar sürecek, daha sonra yine bir yabancı bilimkurgu filmi olan "Tron Efsanesi" ekrana gelecek.

 


Star Tv'de bu akşam saat 20:00 de yabancı film yayınlanıyor. Başrollerinde Gérard Depardieu, Édouard Baer ve Catherine Deneuve'ün oynadığı "Asteriks ve Oburiks Gizli Görevde" bir tarihi fantastik komedi filmi. 2012 yapımı filmde tarih İÖ 50 yılı... Sezar emrindeki lejyon ordusuyla dünyanın sınırlarındaki adayı, Britanya'yı fethetmeye karar verir. Zafer çabuk kazanılmıştır fakat küçük bir Britanya köyü onlara direnir. Britanya'nın kraliçesi Cordelia (Catherine Deneuve) en sadık çalışanını, Asteriks (Édouard Baer) ile Oburiks (Gérard Depardieu)'in yaşadığı ve Romalılara karşı direnişleriyle ünlü başka bir köye yardım istemeye gönderir.


Tv8'de bu akşam saat 20:00'de başlayarak akşam boyu sürecek olan "Survivor Türkiye - Yunanistan" yarışmasının 75. bölümü yayınlanıyor. Bu akşam yayınlanacak bölümde sembol oyunu oynanacak. Yarışmacılar sembol için kıyasıya mücadele edecek. Sembol oyunundan sonra yarışmacılar ödül oyunu oynayacaklar. Ödül oyununu hangi takım kazanacak? Sembol ve ödül oyunlarından sonra ada konseyi ekrana gelecek. Elenen ismin belli olacağı konseyde adaya veda eden kim olacak?

 
 

 

 

Kadın Kadın

Paylaş

 

Tüm Kadın Bilgileri