1001 Tv 19.05.2019 Kardeş Çocukları
Kardeş Çocukları

Bu akşam hangi diziler ve filmler ve programlar var, hangi kanalda ne izlenebilir?

 

Bu akşam (19 Mayıs 2019 Pazar akşamı) Elimi Bırakma, Kardeş Çocukları, Savaşçı ile "Zengin ve Yoksul" yeni bölümleriyle yayında.

 

Trt1 kanalında 41. bölümüyle ekrana gelecek "Elimi Bırakma"da bu akşam "Cansu babasını polise teslim etmek üzere harekete geçiyor. Ancak hangi olaylar Cansu'yu çıkmaza sokacak? Miras meselesi sebebiyle Azra ve Cenk tartışıyor. Azra çekip gidince Cenk ne yapacak? Azra’yı zor durumda bırakmaya yönelik planına Serap’ı da dâhil etmenin yollarını aramaya başlayan Sumru Serap’ı ikna edebilecek mi? " sorularının cevabı aranacak. Bölümün özet, fotoğraf ve fragman bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

 

Star Tv ekranında 16. bölümüyle ekrana gelecek "Kardeş Çocukları" dizisinde bu akşam Ümran ve Hayat, Umay’ın kurduğu acımasız tuzağa düşüyor Yıldırım tarafından köşeye sıkıştırılan Umay, kendini kurtarmak için yeni bir oyun kurarken, annesine gelen gizemli mektupların peşine düşen Hayat’ın attığı fevri adım Ümran ve Yıldırım’ı karşı karşıya getirir. Bir oğlu olduğuna inanan Yıldırım, var gücüyle sahte ipuçlarını takip ederken, Ümran ise Umay’ın oyunlarından habersiz mektupların peşindedir. Karay’ların tüm mal varlığını ele geçirmeye kararlı olan Umay’ın planları tıkır tıkır işlerken, Reşat’ın ise Umay’ın bile hesaba katmadığı bir planı vardır. Reşat ve Umay arasındaki soğuk savaş kızışırken, Hayal’in Cansel’le hesaplaşmak istemesinin sonuçları ağır olur. Umay’ın kurduğu acımasız tuzağın kahramanı Savaş, Yıldırım’ın hayatına fırtına gibi girerken, Ümran ve Hayat hiç beklemedikleri bir anda kendilerini oyunun tam ortasında bulur. Bölümle ilgili detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

 

Savaşçı kanalında 75. bölümüyle ekrana gelecek "Savaşçı" dizisinde bu akşam Melik amacına ulaşmış, Kağan ve Yörük Haydar’ı öldürmek için silahını doğrulturken, Albay Kopuz askerlerinin en son irtibat kurduğu yeri tespit eder. Kılıç Timi’yle birlikte Turan Timi’ni Yüzbaşı Bahtiyar komutasında operasyona çıkarır. İki Tim, Kağan’la Haydar Yüzbaşı’yı kurtarmak için acele etse de, büyük bir kumpasla karşı karşıya kalırlar. Komutanlarının akıbetini öğrenemeyen Kılıç Timi ve Turan Timi’nin dönüş yolunda beklenmedik bir şekilde karargahla irtibatlarının kesilmesi, olayları daha da içinden çıkılmaz bir noktaya getirir. Gerilim gittikçe yükselirken, iki tim Melik’in onlar için hazırladığı tuzağa adım adım ilerlemektedir. Bölümün detaylı bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

 

Atv kanalında 7. bölümüyle ekrana gelecek "Zengin ve Yoksul" dizisinde bu akşam Sabah uyandığında Aleyna'yı teknede bulamayan Karan, şok geçirir. Polis her yerde Aleyna'yı ararken Aysel, Karan'a Aleyna'ya her şeyi anlattığını itiraf eder. Kızları kaybolan Meral ve Aziz çılgına dönmüştür. Aysel'in Karan'a yardım ettiğini öğrenen Aziz, Aysel'in peşine düşer. Berrin ve Veli kızlarını korumaya çalışırlar ancak Aziz karşısında biçaredirler. Aleyna'nın ise herkesi şaşırtacak bir sürprizi vardır!" sorularına cevap aranacak. Bölümün detaylı bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

 

Bu akşam dizi yayınlamayacak Kanal D, Show Tv ve Tv8 kanallarda neler yayınlanacak?

 

Kanal D'de bu akşam saat 20:00'de skeç programı "Çok Güzel Hareketleri 2" (14). bölümüyle ekrana geliyor. Genel sanat yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan'ın yaptığı programın yeni bölümünde, BKM Mutfak yorumuyla Oscar ödül töreni ve törenin canlı performansı Burulay. Alt Yapı’nın Suçumuz Lady Bizim skeci sürprizlerle dolu.Yıllar geçtikçe evlilikler bir döngüye girer. Evli bir çiftin zır döngüye girişine şahid olacaksınız. İki arkadaşın adeta bir puzzle parçasını tamamlayan ev arkadaşlığınıkahkahalarla izleyeceksiniz.Düğünde çalgıcılık yapan Nurşat, Kürşat ve Reşat eğlencenin fitilini ateşlemeküzere yerlerini alır. Çok geçmeden gelinle damat gelir ve olaylar gelişir.Ezgi’nin güzelliği başına dert olacak. Bu derdin tasası da kızlara düşecek.Sizin de ah şu bebeklerin bir dili olsa da konuşsa dediğiniz olmuyor mu?" skeçleri, bu akşam izlenecek skeçlerden. Program saat 23:45'e kadar sürecek, daha sonra "Zalim İstanbul" dizisinin tekrar bölümü yayınlanacak.

 

Show Tv'de bu akşam saat 20:00 de yerli film yayınlanıyor. Başrollerinde Murat Cemcir ve Ahemt Kural'ın oynadığı "Düğün Dernek" bir komedi filmi. 2018 yapımı filmde Sivas'ın Esenyurt köyünde yaşayan İsmail'in oğlu Tarık bir gün yurt dışından çıkagelir. Önce her zamanki gibi bir memleket hasreti gibi görünse de bu ziyaretin altındaki esas neden çabuk ortaya çıkar: Tarık görevli olarak çalıştığı Letonya'da Monica adlı bir kızla beraberdir ve aynı ülkede çalışmak için tek yol evlenmeleridir. Kendisinin olurunu almaya gelen oğlunu düğünsüz evlendirmemeye kararlı olan İsmail, alelacele bir düğün telaşına girer. Ama çok hazırlıksız yakalanmıştır. yine de "Ben oğluna düğün yapamadı dedirtmem!" diyerek Tüpçü Fikret'i, Çetin'i ve köyün öğretmeni Saffet’i seferber ederek elde avuçta para yokken 10 gün içerisinde sazlı-sözlü bir düğün hazırlığı içerisine girer! Fikret Sivas'taki 'bağlantılarını' kullanarak önce bir otel düğünü için söz verse de, işler sarpasarar ve köy meydanında mütevazi bir düğün hazırlığı başlar. Tam her şey çözüldü derken, esas curcurna düğün gecesi kopacaktır. Devenin sırtında kaybolan gelinden, Rusya'dan gelini geri götürmeye gelen mafyaya kadar Tüpçü Fikret ve Çetin'i bin tane bela beklemektedir... Saat 22:15'te ise "Bizans Oyunları" adlı yerli film başlayacak.

 

Tv8'de bu akşam saat 20:00'de başlayarak akşam boyunca sürecek olan "Survivor Türkiye - Yunanistan" yarışmasının 73. bölümü yayınlanıyor. Bu akşam yayınlanacak bölümde yarışmacılar dokunulmazlık oyunu oynayacaklar. Büyük mücadelede kazanan, hangi takım olacak? Dokunulmazlık oyunundan sonra ada konseyinde buluşacak olan yarışmacılar kimlerin adını söyleyecek?

 

 

Kardeş Çocukları Kardeş Çocukları

Paylaş

 

Tüm Kardeş Çocukları Bilgileri