Bu akşam ekranda ne var?

1001 Tv 18.05.2019 Bir Aile Hikayesi
Bir Aile Hikayesi

Bu akşam hangi diziler ve filmler ve programlar var, hangi kanalda ne izlenebilir?

 

Bu akşam (18 Mayıs 2019 Cumartesi akşamı) Bir Aile Hikayesi, Erkenci Kuş ve Kalk Gidelim yeni bölümleriyle yayında.

 

Fox kanalında 11. bölümüyle ekrana gelecek "Bir Aile Hikayesi"nde bu akşam, üçüzler doğum günlerini ayrı ayrı kutluyorlar. Berk’in doğum günü partisine katılım çok olurken, diğerlerininki sönük kalıyor. Cem ve Reyhan, günün sonunda hepsini mutlu etmenin yolunu nasıl bulacaklar? Mahur Şakir’in ilaç tedavisini bırakmak istediğini öğreniyor. Onu hayata bağlamak için Mahur'un bulduğu çare gerçek olacak mı? Oyunu yetiştirmek için gece gündüz prova yaparken Hülya ile yakınlaşan Berk, Derya'nın aniden geri dönüşüyle ne yapacak?" sorularının cevabı aranacak. 

 

Star Tv ekranında 42. bölümüyle ekrana gelecek "Erkenci Kuş" dizisinde bu akşam Can alevlerin arasına daldı. Aşk yangınlarda yanıp tükenmez küllerinden yeniden doğar… Can’ın elinde bandanasını gördüğünde Sanem de böyle düşünecek mi? Kasabanın gençlerinden hayalperest Caner kaybolduğunda onu bulmak için Can ve Sanem’in beraber çıkmak zorunda kalacakları yolculuk, duyguları ile yüzleşmelerine neden olacak mı? Emre, aşkı için yeni hayatında her şeye katlanıyor, peki bu durumu ne kadar sürdürebilecek? Can Emre’nin yardımı ile Yiğit’i bu kez köşeye sıkıştırabilecek mi?" 

 

Trt1 kanalında 71. bölümüyle ekrana gelecek "Kalk Gidelim" dizisinde bu akşam Nurcan Mustafa Ali ile gittikleri tatilden kadınları kıskandıracak fotoğraflar paylaşınca, Seyfettin de Sevda’ya bir dizi vaatlerde bulunup ağrısız başını olmadık dertlere sokuyor. Diğer yandan Meryem, Ercan’a sert konuşunca, hatasını telafi etmek için adım atsa da Ercan’dan karşılık bulmakta zorlanıyor. Ercan bu durumu lehine kullanarak Şakir ve Efe’yle çok ilginç bir işe imza atıyor." 

 

Bu akşam dizi yayınlamayacak Atv, Kanal D, Show Tv ve Tv8 kanallarda neler yayınlanacak?

 

Atv'de bu akşam saat 20:15'te "Nihat Hatipoğlu ile iftar" programından sonra saat 20:45'te yarışma programı "Kim Milyoner Olma İster?" var. Murat Yıldırım'ın sunduğu ve (825). yeni bölümüyle ekrana gelecek yarışma akşam boyunca devam edecek.

 

Kanal D'de bu akşam saat 20:00'de yarışma programı "Çarkıfelek" (44). yeni bölümüyle ekrana geliyor. Kanal D yayın akışında önce, geçtiğimiz cumartesi akşamı ilk bölümünü ekrana getirdiği "Benimle Söyle" adlı müzik yarışmasını yayınlayacağını duyurmuştu. Fakat akışında güncelleme yaptı ve "Benimle Söyle" yerine "Çarkıfelek" yarışması yayına alındı. Sunuculuğunu Emre Karayel'in yaptığı yarışmadan sonra, saat 22:30'da "Sivil Cephe" isimli yabancı film başlayacak.

 

Show Tv'de bu akşam saat 20:00 de güldürü programı "Güldür Güldür Show"un (198). yeni bölümü yayınlanıyor. Eğlenceli skeçlerin yer aldığı programda "Kalabalık Japon müşterilere yemek hazırlaması için yeni aşçı alan Mesut, aşçısından memnun kalacak mı? Açlıktan biraz agresifleşen Çiçek, restoranda Kazım’ı nasıl bir durumun içine sokacak? Önemli bir sunum öncesi diyete giren Mehtap ve Özge, diyetin zorluklarını nasıl atlatacak? Herkesin dedesinden biraz farklı bir dedeye sahip olan Mustafa'nın dedesinin yeni hikayesi izlenecek skeçlerden bazıları olacak. "Güldür Güldür Show" saat 23:30'a kadar sürecek. Daha sonra başrollerini Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in paylaştığı, romantik-dram temalı, 2015 yılı yapımı yerli sinema filmi "Aşk Sana Benzer" başlayacak.

 

Tv8'de bu akşam saat 20:00'de başlayarak 4 saat sürecek olan "Survivor Türkiye - Yunanistan" yarışmasının (72). bölümü yayınlanıyor. Bu akşam yayınlanacak bölümde oynanacak ödül oyunları izleyenlere heyecan dolu anlar yaşatacak. Ödül oyunlarını hangi takım kazanacak? Ayrıca; yarışmacılar nefes kesen bir dokunulmazlık oyunu oynayacaklar. Büyük mücadelede kazanan hangi takım olacak?

 

Bir Aile Hikayesi Bir Aile Hikayesi

Paylaş

 

Tüm Bir Aile Hikayesi Bilgileri