1001 Tv 17.05.2019 Hercai
Hercai

Bu akşam hangi diziler ve filmler ve programlar var, hangi kanalda ne izlenebilir?

 

Bu akşam (17 Mayıs 2019 Cuma akşamı) 4N1K, Arka Sokaklar, Hercai, İstanbullu Gelin, Kızım ve Payitaht yeni bölümleriyle yayında.

 

İnternet üzerinden yayın yapan FOXplay kanalında 12. bölümüyle ekrana gelecek "4N1K"da bu akşam "Barış’ın motor kazası çetenin gündemini sarsıyor. Oğuz ve Selin ortadan kaybolunca, Barış’a bakmak Ali ve Yaprak’a düşüyor. Oğuz’un telefonu bir psikoterapi merkezinin telefonuyla karışınca, Oğuz ve Selin Tuna’nın evinde terapi yapmaya başlıyorlar. Ta ki, danışanları teker teker evi basıp ortalığı ayağa kaldırana kadar. Diğer tarafta, Gökhan ve Naz sonunda buluşmak için sözleşiyor. Ancak Naz hiçbir açıklama yapmadan Gökhan’a hamsterını emanet edip gidiyor. Gökhan bunun altından nasıl kalkacak?" 

 

Kanal D ekranında 518. bölümüyle ekrana gelecek "Arka Sokaklar" dizisinde bu akşam Mesut, Ceren’i kurtarmak için Firaz ile adeta bir savaş halindedir. Salih, nişanlısı kaçırıldığı için Firaz’a yardım ettiğini itiraf eder. Mesut ekip ile paslaşarak operasyonu kurar. Ceren'i kurtarabilecekler midir? Mesut’un yeğeni İlkay’ın İstanbul’da bir sevgilisi vardır. Sevgilisi Veli zengin ve kötü alışkanlıkları olan bir gençtir. Kimseye haber vermeden Veli'nin yanına kaçan İlkay bulunabilecek midir? 

 

Atv kanalında 10. bölümüyle ekrana gelecek "Hercai" dizisinde bu akşam "Miran ve Nasuh arasındaki restleşmenin sonucu bir kere daha iki konak arasındaki dengelerin değişmesine neden olacak mı? Reyyan, Miran’ın teklifine nasıl karşılık verecek? Miran'ın boşanma kararı almasıyla Gönül her şeyin bittiğini düşünürken, Azize ve Sultan’ın bu duruma karşı hamlesi nasıl olacak?" sorularına cevap aranacak. 

 

Star Tv ekranında 85. bölümüyle ekrana gelecek "İstanbullu Gelin" dizisinde bu akşam Adem ve Güneş ise evlat edinmeye karar verirler. Bunun için ise ilişkilerinde atmaları gereken bir adım vardır. Süreyya’nın Yaz için yaptığı çalışmayı Mert hazırladığı albümde kullanmak ister. Stüdyoya giren Süreyya her şeye rağmen enerjisini yüksek tutmaya çalışmaktadır. Garip’in ölümünü kabullenmek Esma için kolay olmaz. Garip’in ölümüyle Boran’lar için farklı bir dönem başlamıştır. 

 

Tv8 kanalında 32. bölümüyle ekrana gelecek "Kızım" dizisinde bu akşam Cemal Demir’in en zor anında yanında olmuş ve onu Reşat’ın başına açtığı beladan kurtarmıştır. Demir evine ve kızına dönerken Cemal’in başına neler gelmiştir? Cemal mecbur kalarak yaptıkları hırsızlığın bedelini nasıl ödeyecektir? Demir ve Candan’ın arası Demir’in geri dönüşüyle düzelir. Demir evliliğin de formalite olmasından çıkmasını ister ve Candan’a bir kez daha evlilik teklif eder. Fakat Öykü’nün yaşayacağı hangi tesadüf işlerin yine karışmasına neden olacaktır?" 

 

TRT1 kanalında 86. bölümüyle ekrana gelecek "Payitaht" dizisinde bu akşam " Bidar ve Seniha Ramazan ayı geleneklerini yerine getirirken, Abdülhamid’in idare ettiği, bir diğer ramazan geleneği olan huzur derslerinde neler konuşulacak? Halil Halid Abdülhamid’e verdiği sözü tutabilecek mi? Garo Robina’ya duyduğu aşkın zaafıyla ikili oynamanın bedelini ödeyecek mi? Abdülhamid, Fuat, Şivenaz ve Rotshscild gibi Vembery’nin ihanetini kanıtlayacak mı? Aldıkları mağlubiyetlerle giderek bilenen düşmanın Abdülhamid’e karşı yeni hamlesi ne olacak?" soruları cevap bulacak. 

 

Bu akşam dizi yayınlamayacak Fox ve Show Tv kanallarda neler yayınlanacak?

 

Fox'ta bu akşam saat 20:00 de yarışma programı "Yaparsın Aşkım" var. İlker Ayrık'ın sunduğu ve çiftlerin yarıştığı yarışmanın bu akşamki (127). bölümünde, büyük ödül olan arabayı kazanmak için kıyasıya rekabet edecek yarışmacılar, "Oyun Dolabından Ziyaret" adlı birinci oyunda (6) dakika içinde en fazla kiloyu alarak tekerin sahibi olmaya çalışacak. "Çevirme" adlı ikinci oyunda ise yarışmacılar, eşlerinin iddia ettiği süre boyunca dönen yatay düzenekte kalmaya çalışacaklar. "Çekiç Top" adlı son oyunda çekiç ile vurulan düzenekle karşılarında duran hedefe eşinin iddiası kadar topu atan yarışmacı bölümün galibi olacak. Son oyunla birlikte kazanan belli olacak. Yarışma 4 saat sürecek.

 

Show Tv'de bu akşam saat 20:00 de yerli film yayınlanıyor. Başrollerinde Demet Akbağ, Sermiyan Midyat ve Ercan Kesal'ın rol aldığı "Hükümet Kadın" bir komedi / dram filmi. 2012 yapımı filmde, sekiz çocuk annesi, okuma yazma bilmeyen ve politikayla ilgilenmeyen Midyatlı bir kadın olan Xate'nin (Demet Akbağ) kocası Aziz Veysel (Ercan Kesal) Midyat Belediye Başkanıdır. Aziz Veysel'in ani ölümü üzerine kendini birden belediye başkanı olarak bulan Xate'nin başına bundan sonra hem komik hem de duygusal olaylar gelecektir. İzleyicisine duygulu ve eğlenceli saatler vaadeden "Hükümet Kadın" filmi saat 22:15'e kadar sürecek. Daha sonra ise, başrolünde Jackie Chan'in oynadığı "Şaşkın Hırsızlar" adlı yabancı film başlayacak.


 

 

Hercai Hercai

Paylaş

 

Tüm Hercai Bilgileri