1001 Tv 15.05.2019 Kuzgun
Kuzgun

Bu akşam televizyonda hangi diziler, filmler, yarışmalar ve programlar var, hangi kanalda ne izlenebilir?

 

Bu akşam (15 Mayıs 2019 Çarşamba akşamı) Diriliş Ertuğrul, Kuzgun ve Sıfır Bir dizileri yeni bölümleriyle yayında. Sen Anlat Karadeniz dizisi ise yayınlanmıyor.

 

TRT1 kanalında 148. bölümüyle ekrana gelecek "Diriliş Ertuğrul"da bu akşam "Kurduğu tuzağa kendisi düşen Arıkbuka’nın yeni planı ne olacak? Ertuğrul Bey Arıkbuka’yı yakalayabilecek mi? Abisi Beybolat’ın öldürülmesini hazmedemeyen Sırma ne yapacak?" sorularının cevabı aranacak. 

 

Star Tv kanalında 14. bölümüyle ekrana gelecek "Kuzgun" dizisinde bu akşam "Temyiz mahkemesi Rıfat'ın tutuksuz yargılanmasına karar veriyor ve Rıfat hapisten çıkıyor. Dila artık tarafını seçmiş ve kendini Kuzgun’la geçireceği bir ömrün hayaline kaptırmışken, Dila'nın polisle işbirliği yaptığını öğrenen Kuzgun, Derviş’ten Dila’ya bir görev vermesini istiyor. 

 

Online Blu Tv kanalında yayınlanan "Sıfır Bir - Bir Zamanlar Adana'da" dizisi bu akşam yeni bölümüyle yayında. 6. ve son sezonuyla seyircisiyle buluşan dizinin bu akşam 21. bölümü yayınlanıyor.

 

Bu akşam dizi yayınlamayacak Atv, Fox, Kanal D, Show Tv ve Tv8 kanallarda neler yayınlanacak?

 

Atv'de çarşamba akşamları süregelen yayın akışında "Sen Anlat Karadeniz" dizisi bulunmakta. Fakat başrollerini İrem Helvacıoğlu ve Ulaş Tuna Astepe'nin paylaştığı Sinegraf Film yapımı dizinin (52). yeni bölümü, maç yayını sebebiyle bu akşam yayınlanmıyor. Dizinin yayın saatinde Ziraat Türkiye Final Kupası Akhisar - Galatasaray karşılaşması ve ardından "Kupa Töreni" ekrana gelecek.

 

Fox'ta bu akşam saat 20:00'de kanalın yeni yarışma programı "The Taste Türkiye" var. Yapımcılığını Provizyon Medya’nın üstlendiği yurt dışı formatlı yemek yarışması “The Taste”nın Türkiye versiyonunda profesyonel ve amatör (12) aşçı "en iyi şef" olabilmek için yarışacak. Türkiye’nin önde gelen şeflerinden Ali Ronay, Şemsa Denizsel ve Rafet İnce yemekleri hangi yarışmacının hazırladığını bilmeden sadece tadarak değerlendirecekler. Başarılı buldukları adayları, kendi takımlarına dahil edecekler. Yarışma 4 saat sürecek.

 

Kanal D'de bu akşam saat 20:00 de yarışma programı "Çarkıfelek" (43). yeni bölümüyle ekrana geliyor. Sunuculuğunu Emre Karayel'in yaptığı yarışmanın bu haftaki yarışmacıları Şule Bal, Tugay Tanrıkulu ve Ayşen Örek. En yüksek puanı hangi yarışmacı toplayacak? Kimler kredi kartı borcunu sıfırlayacak? Çarşıdan en çok alışverişi kim yapacak? Sıfır kilometre otomobili kazanma şansını kim yakalayacak? "Çarkıfelek" saat 23:15'e kadar sürecek. Daha sonra "Çok Güzel Hareketler 2" skeç programının tekrar bölümü başlayacak.

 

Show Tv'de bu akşam saat 20:00 de güldürü programı "Güldür Güldür Show"un (197). yeni bölümü yayınlanıyor. Eğlenceli skeçlerin yer aldığı programda "İş yerindeki bir yanlış anlama sonucu mahkemeye çıkarılan Hayati, ayda bir toplanıp birbirlerine dertlerini anlatan kadınlara köyde yaşadığı dertleri anlatan Naime, Sevgilisi Mehtap’a evlenme teklifi edip sonra vazgeçen Kazım'ın hikayesi skeçlerden bazıları olacak. "Güldür Güldür Show" saat 23:30'a kadar sürecek. Daha sonra askeri-dram temalı, 2012 yılı yapımı yabancı sinema filmi "Kırmızı Kuyruklar Filosu" başlayacak.

 

Tv8'de bu akşam saat 20:00'de başlayarak akşam boyu sürecek olan "Survivor Türkiye - Yunanistan" yarışmasının (70). bölümü yayınlanıyor. Bu akşam yayınlanacak bölümde oynanacak ödül oyunları izleyenlere heyecan dolu anlar yaşatacak. Yarışmacılar ödüller için kıyasıya mücadele edecek. Ödül oyunlarını hangi takım kazanacak?

 

 

Kuzgun Kuzgun

Paylaş

 

Tüm Kuzgun Bilgileri