Binbir.tv okurları seçti

Binbir Tv 1.01.2018 Siyah Beyaz Aşk
Siyah Beyaz Aşk

Binbir.tv okurları yılın en iyilerini seçti. 'En İyi Dizi', 'En iyi Kadın Oyuncu', 'En İyi Erkek Oyuncu' ve 'Yılın Dizi Çifti' kategorilerinde, onlarca dizi ve oyuncunun sevenleri, yüz altmış binden fazla oy kullanarak birincileri belirledi.


YILIN EN İYİ DİZİSİ: SİYAH BEYAZ AŞK (Kanal D)

Yılın dizisi 5.900 oyla Siyah Beyaz Aşk oldu. Başrollerini Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol'un paylaştığı, D Productions imzalı Kanal D dizisini sırasıyla; Vatanım Sensin, Dolunay, Ölene Kadar, İçerde takip etti.


YILIN EN İYİ KADIN OYUNCUSU: BERGÜZAR KOREL

Yılın en iyi kadın oyuncusu 11.300 oyla Bergüzar Korel oldu. Vatanım Sensin dizisinde Azize karakterini canlandıran Korel'i sırasıyla; Birce Akalay, Tuba Büyüküstün, Fahriye Evcen ve Miray Daner takip etti.

YILIN EN İYİ ERKEK OYUNCUSU: ENGİN AKYÜREK

Yılın en iyi erkek oyuncusu 12.800 oyla Engin Akyürek oldu. Ölene Kadar dizisinde Dağhan karakterini canlandıran Akyürek'i sırasıyla; İbrahim Çelikkol, Halit Ergenç, Çağatay Ulusoy, Alp Navruz takip etti.

YILIN DİZİ ÇİFTİ: HİLAL & LEON 

Yılın dizi çifti 13.200 oyla Hilal & Leon oldu. Vatanım Sensin dizisinin sevilen çiftini sırasıyla; Aslı & Ferhat, Hazan & Yağız, Nazlı & Ferit, Hazan & Sinan takip etti. 

 

Siyah Beyaz Aşk Siyah Beyaz Aşk Siyah Beyaz Aşk

Paylaş

 

Tüm Siyah Beyaz Aşk Bilgileri