Bay Yanlış hakkında

1001 Tv 26.06.2020 Bay Yanlış
Bay Yanlış

Bu yazın merakla beklenen dizilerinden Bay Yanlış, bu akşam (26 Haziran Cuma) FOX'ta başlıyor. Gold Film imzalı dizinin yönetmen koltuğunda son olarak Netflix'in gençlik dizisi Aşk 101'den hatırladığımız Deniz Yorulmazer otururken senaryoyu ise Çilek Kokusu, Kiraz Mevsimi, No: 309 ve Erkenci Kuş gibi romantik komedilerden tanıdığımız Aslı Zengin ve Banu Zengin kaleme alıyor.

 
Varlıklı, ancak salaş bir hayat süren bir barmen olan Özgür'ün, yanlış ilişkilerden yorulmuş ve düzgün bir ilişki yaşayıp evlenmek isteyen Ezgi'ye ilişki konularında mentorluk yapmasını konu alan dizinin konusu, başrollerinde Katherine Heigl ve Gerard Butler'ın yer aldığı, 2009 yapımı The Ugly Truth'u anımsatıyor.

 

 

Dizinin başrollerini artık ülkemizde romantik komedi denince, ilk akla gelen oyunculardan olan Can Yaman (Özgür) ve Özge Gürel (Ezgi) paylaşıyor. İkili, daha önce 2017 yazında Star Tv'de ekrana gelen No Dokuz Yapım imzalı Dolunay dizisinde de bir araya gelmişti. Yaz boyunca oldukça başarılı olan ve yüksek reytingler elde eden dizi Aralık 2017'ye dek ekranda kalmış ve özellikle sonraki yıllarda yurt dışında büyük başarı elde etmişti.
 

Bu kez, bu iki oyuncuyu yeniden bir araya getiren Gold Yapım, yeni romantik komedisinin kadrosunda önceki projelerinde çalıştığı pek çok oyuncuyu da yeniden bir araya getirdi. Gold Yapım'ın bir önceki hit dizisi Erkenci Kuş'ta Can Yaman'la birlikte rol alan Anıl Çelik, Nevin Yılmaz ve Kimya Gökçe Aytaç; No: 309'da rol alan Suat Sungur, Fatma Toptaş'ın yanı sıra Gürgen Öz, Cemre Gümeli, Serkay Tütüncü, Sarp Can Köroğlu, Taygun Sungar, Lale Başar, İrem Erten gibi ekranların sevilen oyuncuları kadroda yer alıyor. 
 

Özge Gürel ve Can Yaman 'Bay Yanlış' hakkında neler söyledi?
 
Başrol oyuncularından Can Yaman yeni projeleri hakkında "Zor zamanlardan geçtiğimiz bu dönemde izleyicilerimize keyifli saatler geçirtecek bir hikaye ile geliyoruz. Yayınlanan tanıtımlarla sizlerden çok güzel geri dönüşler aldık, biz de sizler kadar heyecanlıyız. Cuma günü herkesi ekran başına bekliyoruz.” derken rol arkadaşı Özge Gürel ise "Doğru bilinen yanlışlar, yanlış bilinen doğrular içinde, kendi olmakta, kendi kalmakta inat etmenin eğlencesi üzerine renkli bir hikaye geliyor, anlatması bile keyifli bir de işi düşünün. 26 Haziran Cuma sizlerleyiz" şeklinde hislerini paylaştı.

Can Yaman, Özge Gürel ve romantik komedi severlerin heyecanla beklediği Bay Yanlış bu akşam (26 Haziran Cuma), saat 20.00'da FOX'ta başlıyor.

Bay Yanlış

 

Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı