Aşk Yeniden, Salının Zirvesinde

Işınla Bizi Scotty 4.03.2015 Aşk Yeniden
Aşk Yeniden

 Bu hafta da, geçen hafta da olduğu gibi, Salı akşamının reyting listesinin başında Fox Tv'nin yeni disizi "Aşk Yeniden" yer alıyor. "Aşk Yeniden" 4. bölümüyle TOTAL'de 8.59 ve AB'de 10.39 reyting elde etti.
"Aşk Yeniden" elde ettiği başarıyla, aynı hafta yayına başladığı Show Tv'nin "Acil Servis" ve ATV'nin "Sevdam Alabora" dizilerine Salı akşamları yer bırakmadı ve her iki dizi de gün değiştirmek zorunda kaldı.

Sadece birlikte yayına başladığı diziler için değil; geçen yıldan beri devam eden Kanal D'nin sevilen aile komedisi "Küçük Ağa" ve bu sezonun ses getiren yeni dizilerinden Satar Tv'nin dizisi "Kaderimin Yazıldığı Gün" için de bir sınav halini almaya başladı. Tür olarak rakibi sayılabilecek olan "Küçük Ağa" geçen hafat her iki grupta da 10. sırada yer almışken bu hafta AB'de 2.30 reytingle 19. ve ToTAL'de 3.69 reytingle 14. sırada yer alabildi.

"Kaderimin Yazıldığı Gün", sadece "Aşk Yeniden"in reyting zirvesinin başına yerleşmesiyle değil; aynı zamanda bu sezona hızlı giriş yapan "Survivor"ın ve Galatasaray-Mianisaspor Ziraat Türkiye Kupası'nın da etkisiyle geçen haftalardaki yerini belirgin bir şekilde kaybederek TOTAL'de 6.37 reytingle 4. ve AB'de 5.32 reytingle 5. sırada yer alabildi.

TRT'nin sezon başında iddialı bir şekilde yayına başlattığı dönem dizisi "Filinta" artık yarıştan iyice çıkmış görünüyor. "Filinta" AB'de 2.29 reytingle 20, TOTAL'de 30. sırada yer aldı.

Aşk Yeniden Aşk Yeniden

Paylaş

 

Tüm Aşk Yeniden Bilgileri