1001 Tv 6.12.2019 Afili Aşk
Afili Aşk

Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul'un başrollerini paylaştığı, ARC Fİlm imzalı Afili Aşk bu hafta, Kanal D'de 25. bölümüyle ekrana geldi. Kerem'in Ayşe'den saklamaya çalıştığı sırrın ve Ayşe ile Kerem'in yaptıkları valsin damga vurduğu bölümde neler yaşandığına, öne çıkan repliklere, bölümün aldığı izlenme oranlarına ve sosyal medyada hakkında yapılan yorumlara yakından bakalım:

Kerem, muhasebeciden babası ve Ayşe'nin babası arasında olanları öğrenir. Bunu Ayşe'ye bir türlü söyleyemez ama ona yalan söylemek zorunda kalmak da Kerem'i rahatsız etmektedir.
 
Melahat'in, Ayşe'ye kendisini Yelda'ya sevdirmesi gerektiği şeklinde akıl vermesi üzerine Ayşe, Yelda'ya anne demeye başlar. Ama hakkında konuşurken ondan 'cadı' diye söz etmesi Kerem'in biraz kalbini kırar. Yelda, Melahat'in eve dönmek istemesi üzerine taraf değiştirdiğinden şüphelenir ama Melahat, Yelda'yı kandırmayı başarır. Ayşe, kendisini Yelda'ya nasıl sevdireceği konusunda Nazmiye'den akıl alır. Ayşe, Yelda'nın gözüne girmeye çalışırken Yelda, Ayşe'den kendisinin yerine bir yardım etkinliğine katılmasını ister.
Moda sektörünün en büyük firmalarından biri, uzun yılların ardından Modamu ile görüşmeyi kabul etmiştir. Kerem için bu işi alabilmek çok önemlidir. Babasının yardım teklifini geri çevirir. Toplantı sırasında müşterinin gayrı meşru kızının çıkıp gelmesi büyük bir karışıklığa neden olur. Ayşe, Kerem'in kendisini aldattığını düşünür. Gerçek kısa sürede açığa çıkar.
 
Yelda ve Muhsin, işadamları derneğinin senelik yemeğinin organizasyonunu üstlenirler. Yelda, bu yemeği bir fırsata çevirmeye karar verir. Ayşe'yi yardım etkinliğine gönderirken Ceyda'yı da yemeğe davet eder. Kerem'in açılış valsini Ceyda'yla yapmasını ve magazinin bunu görüntülemesini planlamıştır. Kerem bunu fark eder ve Ayşe'ye ulaşmaya çalışır. Gonca, Volkan ve ailesi Ayşe'yi balo için hazırlar ve yetiştirir. Gecenin beklenen dansını Kerem, Ayşey'yle gerçekleştirir.


REPLİKLER

Kerem - Ben seni çok seviyorum.
Ayşe - Ben de seni çok seviyorum.
Kerem - Birbirimizi hiç bırakmayalım olur mu? Hiç!
Ayşe -Bırakmayacağız. Ben böyle bir şeye izin vermeyeceğim; sen de izin verme.
Kerem - Söz! Seni asla kaybetmeyeceğim.
 
Ayşe - Ben sizin niye böyle dediğinizi anladım aslında. Şimdi bu mahalledeyiz, geliri düşük insanlara yardım ediyoruz... Böyle düşündünüz ama biliyorsunuz ki ben de böyle bir yerden çıktım. Bir de burada yaşayan insanlar hakkında size küçük bir şey hatırlatmak isterim. Evet, böyle plazalarda, gökdelenlerde çalışmıyor, yaşamıyor olabilirler ama bu insanlar için verdikleri söz her şeyden önemli, çünkü kaybedecek hiçbir şeyleri yok. Bence bunu aklınızın bir köşesinde her zaman bulundurun.
 
Kerem (Ayşe'ye) - Ben bu zamana kadar yanlış melodiyle dans etmişim ama artık doğrusunu biliyorum.

 
REYTİNG

Yayına başladığı günden beri istikrarlı çizgisini bozmayan, sezona yeni giren rakiplerden zaman zaman biraz etkilense de izleyicisini her zaman bulan Afili Aşk, bu hafta tüm kategorilerde reytingini artırmayı başardı. Kanal D'nin romantik-komedisi geçen hafta AB kategorisinde ilk kez indiği 3 bandından bu hafta yeniden 4 bandına, Total'de ise 4 bandından 5 bandına  yükseldi. Bununla birlikte hiçbir kategoride ilk beş program arasında yer alamadı. Dizinin 25. bölümü Total'de 5 reytingle yedinci, AB'de 4.26 reytingle altıncı ve ABC1'de 4.56 reytingle yedinci sırada yer aldı.


İZLEYİCİ YORUMLARI

Afili Aşk'ın 4 Aralık Çarşamba akşamı ekrana gelen 25. bölümü boyunca sosyal medyada #OZamanDans etiketi ile çok sayıda yorum yapıldı. Yapılan yorumlarda izleyicilerin bölümden keyif aldığı, Ayşe ve Kerem'in birarada olduğu sahnelerin yoğunluğundan memnun olunduğu görüldü.

 
Siz Afili Aşk'ın 25. bölümünü nsaıl buldunuz? Sevdiğiniz sahneler ya da eleştirdiğiniz yanlar neler? Sayfanın altındaki yorum bölümünde bizlerle paylaşmayı unutmayın. - 1001 Tv

 

Afili Aşk Afili Aşk

Paylaş

 

Tüm Afili Aşk Bilgileri