30 Temmuz Perşembe tv'de ne var?

1001 Tv 30.07.2020 Çatı Katı Aşk
Çatı Katı Aşk

Bugün tvde hangi dizi ve filmler  olduğuna yakından bakalım.... Akşam iki dizinin yeni bölümü ekranda olacak. Bir yarışma ve tekrar bölümüyle bir skeç - komedi programı yayınlanacak. Yerli ve yabancı, yedi film yayınlanacak.


Bugün tv'de hangi diziler var?

Bugün atv, FOX, Show Tv, Star Tv, Trt1 ve Tv8'de dizi yayınlanmazken,  akşamın yeni bölümü yayınlanacak olan iki dizisinden biri Kanal D'nin Mia Yapım imzalı romantik komedisi Çatı Katı Aşk olacak. Ezgi Şenler, Furkan Andıç, Nilay Deniz ve Yiğit Kirazcı'nın başrollerini paylaştığı dizi bu akşam dördüncü bölümüyle ekrana gelecek. Trt1'de Şampiyon dizisi yeni bölümüyle izleyici karşısında olacak. Tolgahan Sayışman ve Yıldız Çağrı Atiksoy'un başrollerini paylaştığı, Okul Sanat Film imzalı dizi 32. bölümüyle ekranda olacak.  

 

 

Bugün tv'de hangi filmler var?

Bugün atv'de önce Hızlı ve Öfkeli, ardından Örümcek Adam ve Su Dünyası isimli yabancı filmler ekrana gelecek. Kanal D'de Çatı Katı Aşk dizisinin ardından Aşkın 5 Hali adlı yerli filmi izlemek mümkün. Show Tv'de Atla Gel Şaban isimli yerli film yayınlanıyor. Star Tv'de  Çember: Aleyna'nın Son Günü adlı yerli filmi izlemek mümkün. Trt1'de 'Şampiyon' dizisinin ardından yabancı film 'Pele' ekrana gelecek.


Bugün tv'de hangi yarışma ve programlar var?

Show Tv'de "Atla Gel Şaban" filminden sonra "Güldür Güldür Show" skeç programı tekrar bölümüyle ekranda olacak. FOX'ta 'Yaparsın Aşkım' yarışması yeni bölümüyle ekranda olacak. Star Tv'de 'Güldüy Güldüy Show Çocuk' skeç programı tekrar bölümüyle yayınlanacak. Tv8'de "MasterChef" yarışması ekrana gelecek. - 1001 Tv

 

Çatı Katı Aşk Çatı Katı Aşk

Paylaş

 

Tüm Çatı Katı Aşk Bilgileri