4. Bölümde neler oldu? 

Deniz’i evden kaçarken gören Verda, Efe’ye bu durumu...

21.12.2018 Cuma 20:00 | 5. Bölüm
Şahin Tepesi 5. Bölüm

4. Bölümde neler oldu? 

Deniz’i evden kaçarken gören Verda, Efe’ye bu durumu söylerken ikili Deniz’in peşine düştü. Deniz’i dağ evinde bulan Efe ve Verda arasında romantik anlar yaşandı. Ancak Tuna’nın dağ evine gelmesi ve Verda’yı da orada görmesi gerilimi tırmandırdı. Verda’nın Efe’nin peşinde olduğunu düşünen ve ona karşı acımasızca konuşan Tuna, oğlu Efe’yi karşısında buldu. Annesinin bu davranışı karşısında Efe, Verda’yı yalnız bırakmadı.


Melek’in Şeb-i Verda’yı kurtarma çabalarını engellemeye çalışan Tuna, büyük bir sürprizle karşılaştı. Melek’in yeni ortağının bu kararından vazgeçmesini sağlayan Tuna, Melek’in beklenmedik hamlesi karşısında şoke oldu. Melek’in, Tuna, Demir, Efe ve Ceylan’ın karşısında yeni ortağının Erkan olduğunu söylemesi herkesi şaşırttı.

Tuna ve Deniz’i, Mithat’ın öldürüldüğü gece gölde gördüğünü sanan Arif, ikisini gece yeniden göl kenarında hararetli şekilde konuşurken görünce bundan emin oldu. Polise gitmek üzere hamle yapan Arif’i, Tuna ve Deniz durduramazken, yolda giderken öldürülmesi ekran başındakileri şoke etti. Melek ve Demir’in bulduğu Arif’in son sözlerinin “O ikisini gördüm” olması ise akıllarda soru işaretleri yarattı.

Bölüme ait fotoğraf galerisi için tıklayınız.Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Şahin Tepesi Bilgileri