25. Bölüm (2. sezon 10. bölüm): Yaşar ve Safiye’nin mahalleden bir tanıdıkları genç yaşta ha...

19.12.2018 Çarşamba 20:00 | 25. Bölüm
Jet Sosyete 25. Bölüm

25. Bölüm (2. sezon 10. bölüm): Yaşar ve Safiye’nin mahalleden bir tanıdıkları genç yaşta hayatını kaybetmiştir. Vasiyeti üzerine helvasını Safiye yapmıştır ve herkese dağıtmaktadır. Bu olay Özpamuk Ailesi’nde birçok şeyin sorgulanmasına yol açar. Kim vasiyetinde ne yazacaktır ve güvenip kime bırakacaktır. Bu güven sorgulamaları içinde Zahide Gizem’in ona bakmayacağını düşünerek kendince bir test yapar ve ayağını burkmuş numarasına yatar. Gizem o kadar çok ilgilenir ki Zahide bu ilgiden çok bunalır ve kurtulmaya çalışırken bütün numaraları ortaya çıkar.

Cengiz ise bu genç kayıptan sonra orta yaş krizine girer ve hayatta yapmak isteyip yapamamış olduğu şeyleri peş peşe yapmak için planlar hazırlar. Ev halkına karşı bahanesi ise Yaşar’ın orta yaş krizinde olup onu zorladığıdır. Yaşar’ın gerçeği kendi ailesine söylemesine izin vermez ve gitgide Safiye ile Yaşar’ın arası açılır.

İlayda Harry (Hayri)  ile beslenme danışmanlığı ve yaşam koçluğu için birlikte çalışmaya karar verir. Ozan, kendisi de Harry (Hayri) ile çalıştığı için İlayda’nın bunu onu yakından takip edebilmek için yaptığını zanneder. Bu kuşkuları o kadar abartılıdır ki sonuçta o hala İlayda’ya saplantılı gibi görünür.

Şennur ve Kumsal Talip’i Yıldız’a olan ilgisinden vazgeçirebilmek için birlikte planlar yapmaya başlar. İlk denemeleri olan iyi yemek yapma kozu planladıkları gibi yürümez. Artık bir tek koz kalmıştır. Kumsal’ın da dans ettiği gerçeği.

Bölüme ait fotoğraf galerisi için tıklayınız.Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Jet Sosyete Bilgileri