14. Bölüm: Demir'in intikam ateşi!

Yılmaz’ın Adana’daki durdurulamaz yüks...

20.12.2018 Perşembe 20:00 | 15. Bölüm
Bir Zamanlar Çukurova 15. Bölüm

14. Bölüm: Demir'in intikam ateşi!

Yılmaz’ın Adana’daki durdurulamaz yükselişi, Demir ve Cengaver’i çileden çıkartıyor! Yılmaz ve Fekeli’den tamamen kurtulmak için Çukurova’yı yerle bir eden ikiliyi, şimdi daha büyük sorunlar bekliyor.

Çukurova’da ölüm sessizliği...

On kişinin hayatını kaybettiği büyük patlama, Çukurova’da büyük yankı yapıyor. Demir’in bu patlamada payının olduğunu öğrenen Hünkar ise izleyeceği yol ile herkesi şaşırtacak.

Büyük yüzleşme!

Aldığı intikamın sevincini yaşayan Demir, Züleyha ile katıldıkları törende hiç beklemediği bir gerçekle karşı karşıya kalıyor!

Çukurova’nın saygın beyi Demir, bu karşılaşmanın hesabını nasıl verecek?
 

13. Bölümde neler olmuştu?
Züleyha ve Yılmaz’ın büyük buluşmasında, Züleyha’nın ağzından çıkan her kelime, Yılmaz’ın en derin yarasına tuz bastı. Oğlundan ayrı kalmamak için Yılmaz’ı da kendini de büyük bir acıya sürükleyen Züleyha, bunu daha fazla sürdürebilecek mi? Gülten’in Yılmaz’a olan aşkı gün geçtikçe artıyor. Saniye ve Gaffur, Gülten’i Yılmaz’ın yanından almanın yolunu arıyor. Konakta dedikodular kaynarken, Gülten’in Yılmaz’a sığındığının ortaya çıkması da an meselesi! Fekeli’nin yaşadığını öğrenen Hünkar’ın duyguları ve dünyası alt üst oldu. Yılmaz’ın arkasında, Fekeli gücünün olduğunu anlayan Hünkar hastanede  yaşadıklarının da rüya olmadığının farkında! Peki, bu gerçek onun hangi duygularını alevlendirecek? Demir ve Cengaver’in planları artık çok daha ölümcül! Düşmanlarının aynı tarafta olduğunu gören ikili, Fekeli ve Yılmaz’ı çok fena tuzağa düşürdü. Patlayan kurulu bomba, Çukurova’da taş üstünde taş bırakmayacak. Fekeli ve Yılmaz sağ kurtulabilecek mi?

Bölüme ait fotoğraf galerisi için tıklayınız.Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Bir Zamanlar Çukurova Bilgileri