""


Panik yapmaya gerek yok
Mesut Yar
Posta
10.3.2018

Birleşik Arap Emirlikleri “Türk dizilerini” yasaklayınca sektör haklı olarak kaygılandı. Her ne kadar kararın siyasi olduğu söylense de dizilerimiz için öneml... Yazının devamı»


Yeni Gelinden kötü örnek
Yüksel Aytuğ
Sabah
10.3.2018

Okurumuz İbrahim Aydemir, 'Yeni Gelin' dizisindeki bir sahneyi baz alarak son derece önemli bir sosyal meselenin altını bir kez daha çiziyor: "Merhaba Yüksel Bey, öncelik... Yazının devamı»


Vallahi bu sayılmaz!
Yüksel Aytuğ
Sabah
11.8.2017

FOX'un merakla beklenen komedi dizisi 'Bu Sayılmaz', nihayet çarşamba akşamı izleyicisiyle buluştu. Diziyi, sit-com tarzında geniş bir stüdyoya sığdırmışlar. Aynı mekana bir de trib&uum... Yazının devamı»


İki Yalancı notu
Sina Koloğlu
Milliyet
26.7.2017

‘Baştan anlaşalım, bu bir yaz dizisidir. Şablonları bellidir. Onu bil, öyle izle’ diye tüm ön yargılardan arınıp ekran başına geçilse bile olmuyor. ‘İki Yala... Yazının devamı»


Üçüncü sürümü ile zirvede
Mesut Yar
Posta
25.7.2017

Çocuklar Duymasın üçüncü sürümüyle yine zirvede yer aldı. Başından beri ilginç bir girişim olarak görüyordum. Kimi bitpazarına nur yağma... Yazının devamı»


Reyting uğruna yok sayılan hikayeler!
Sema Karabıyık
Yeni Şafak
23.7.2017

Mini dizi olarak 6 bölüm çekilen, çekildikten sonra yayıncı kuruluşla anlaşma yapan Çember, süresini 90 dakikayla sınırlı tutarak lafı uzatmadan derdini anlatıyo... Yazının devamı»


Meryem'in rekabet şansı
Anibal Güleroğlu
Miliyet internet
23.7.2017

Doğruyu söylemek gerekirse bu yaz geçmişe göre daha kaliteli işlerle karşılaşıyoruz. Hani ‘Nasılsa yaz sıcağında izlenme oranı düşer, bunun için de ne sürsek... Yazının devamı»


Elli iki bölüm sürebilir
Oya Doğan
Vatan
20.7.2017

Bu yaza damgasını vuran bir diğer dizi ise Dolunay. Aslında geçmişteki örneklerinden çok farklı değil! İzlerken eğlendiğimiz bir romantik komedi. Ama işte en büyük sırr... Yazının devamı»

|< « Önceki 1 2 3 ..... 50 Sonraki » >|