Tozkoparan     

Kanal: Trt1
Yayın Günü:  Pazartesi - Sezon Finali
Yayın Saati:  20:00
Yeni Bölüm Tarihi:  09.09.2019
Yeni Bölüm No:  34
Bölüm Bilgisi:  SEZON FİNALİ
Tekrar Bölüm Yayın Tarihi:  
  • Tozkoparan dizisi 9 Eylül 2019 Pazartesi günü saat 20:00'de yayınlanan 34. bölümüyle 2. sezon finalini yaptı.
  • Tozkoparan dizisi 10 Haziran 2019 Pazartesi günü saat 20:00,'de yayınlanacak 22. bölümüyle 2. sezonuna başlayacak. İlk sezonunda Pazar günleri öğleden sonra yayınlanan dizi, 2. sezonunda pazartesi akşamları PT1 yayın kuşağında ekrana gelecek.
  • Tozkoparan dizisi 14 Nisan 2019 Pazar günü yayınlanan 21. bölümü ile 1. Sezon finalini yaptı. Dizinin yeni sezonu haziran ayında başlayacak.
  • Tozkoparan dizisi 11. bölümü 20 Ocak Pazar günü yerine 27 Ocak günü yayınlanacak.
  •  Tozkoparan dizisi 11 Kasım 2018 Pazar günü saat 17:30'da Trt1'de yayınlanan ilk bölümüyle yayın hayatına başladı.


Konu:  Tozkoparan dizisi problemler yaşayan 10 yaşında bir çocuğun (Mete Sağlam) okçulukla tanışıp bütün hayatının dönüşmesini anlatıyor. Hastalığı ile mücadele etmek için ailesiyle birlikte İstanbul’dan küçük bir kasabaya yerleşmesiyle başlayan hikâyede, Mete’nin yolu okçuluk sporuyla kesişecektir. Hayal dünyasında kendisini şahbaz okçu Tozkoparan olarak hayal eden Mete hem rahatsızlığı hem de annesinin korumacı tavırlarından dolayı bugüne kadar okçuluk yapamamıştır. Fakat şimdi taşındıkları kasabada bu fırsatı yakalayacak ve büyük bir maceranın içine girecektir. Dizide 916 yılında gelmiş geçmiş en uzun menzilli oku atarak Osmanlı kayıtlarına giren ve bugüne kadar rekoru kırılamayan kemankeş "Tozkoparan İskender" de hayat buluyor...


Tozkoparan Şu anda kayıt bulunmamaktadır.
Tozkoparan Şu anda kayıt bulunmamaktadır.
Tozkoparan Şu anda kayıt bulunmamaktadır.
Tozkoparan Şu anda kayıt bulunmamaktadır.
Tozkoparan Şu anda kayıt bulunmamaktadır.