Tv yazarları bugün ne yazdı?

Binbir Tv 1.3.2018 Kalbimin Sultanı
Kalbimin Sultanı

1 Mart 2018 Perşembe günü gazetelerin tv köşelerinde yer alan köşe yazıları

Hangi kanalın kehanetleri tutuyor?
Mesut Yar
 

Yanıtım net; FOX! Bundan beş ay kadar önce kanalın yöneticileriyle laflamıştık. “Bir ön izleme ekibi oluşturulduğunu ve yeni sezonda yayına giren üç dizinin izletildiğini” söylemişlerdi... Açıkçası bu “focus grubunun” düşüncelerini merak etmiştim... Grup en çok “Kadın” dizisine olumlu görüş bildirmişti. Ardından “Bizim Hikaye” gelmiş. Ve yayından kalkan “Kayıtdışı” ortalama bir oy almıştı...

yazının devamı>>


Romantik bir padişah dizisi
Sina Koloğlu
 

'Kalbimin Sultanı', Star TV’de ekrana gelecek. Dizinin bir Rus ortağı var, Gazprom’un medya ayağı, Kint Medya. Rusya’da da gösterime girecek. Yetmedi, aynı anda 11 ülkede yayına girmesi düşünülen dev bir ağ kurulmuş. 44 ülkeyle pazarlık sürüyor. ‘Tutar mı tutmaz mı?’ meselesi ilk sorudur. ‘Şimdiden tüm hazırlıkları yaptık, öyle geliyoruz’ mesajı veriliyor. Dizinin, ‘izlenirlik oranı’ aşağı yukarı belirlenmiş bile..

yazının devamı>>'Kalbimdeki Deniz' 12 Mar'ta bitecek
Ali Eyüboğlu
 

Bir sevilen dizi daha ekrana veda ediyor. Kutsi ve Özge Özberk’in başrollerini paylaştığı ‘Kalbimdeki Deniz’, cumartesi akşamları FOX’ta yayınlanıyor ve kanala iyi reyting getiriyordu. Bu sezon reytingi eskisi gibi olmayan diziyi kanal, pazartesi akşamına kaydırıp, yerine, ‘Adı Zehra’yı koydu. Show TV’nin ‘Çukur’, Star TV’nin ‘Söz’le reyting pastasının büyük dilimlerini kaptığı pazartesi akşamında şayet ‘Kalbimdeki Deniz’, cumartesi akşamındaki performansını gösterse, ömrü uzayacaktı.

yazının devamı>>

 

Dizi izlemede yeni moda Whatsapp grubu
Mustafa Doğan

Benim tesadüf eseri haberim oldu bu durumdan. Meğer başta ‘Çukur’ ve ‘Ufak Tefek Cinayetler’ olmak üzere popüler dizileri izleyen genç arkadaşlar dizi grubu oluşturuyormuş Whatsapp’ta. Bölüm tanıtımlarını, dizilerle ilgili haberleri grupta paylaşıp üzerine konuşuyorlarmış. Bölüm kritikleri de yapıyorlarmış.

yazının devamı>>


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Kalbimin Sultanı Bilgileri