Tv yazarları bugün ne yazdı?

Binbir Tv 22.2.2018 Ufak Tefek Cinayetler
Ufak Tefek Cinayetler

22 Şubat 2018 Perşembe günü gazetelerin tv köşelerinde yer alan köşe yazıları 

 

'Ufak Tefek Cinayetler'in vakti geldi
Sina Koloğlu 

Ev ahalisi, ‘Ufak Tefek Cinayetler‘i izliyor. Şahsen diziyi bu sezonun en iyi projelerinden biri olarak gördüm. Senaryosu, müziği, oyuncuları her şeyiyle...
Fakat son bölümlerde bir şeyler oldu. Hani neredeyse tüm saatimizi bir yangına
ayırdığımız bir bölüm vardı.
Ev ahalisi, geçtiğimiz salı akşamı isyan etti: “Bu kadar da pasif bir Oya karakteri, artık canımızı sıktı. İlişkilerin tümü neredeyse bir ileri, iki geri ritminde gidiyor. 

yazının devamı>>
'Ufak Tefek toparlanmalı
Mesut Yar
 

“Ufak Tefek Cinayetler” (Star TV) dizisinden bahsediyorum. Rölantide üç bölüm oldu ve dizi resmen akmıyor! Her hafta aynı mesele. İntikam yarışında ya Oya öne geçiyor ya da Merve. Serhan karakteri ise pinpon topu gibi iki raketten de tokadı yiyor...
Bitmedi. Cinayetle başladı, intihar, depresyon, panik atak, aldatma, dolandırıcılık, iftira gibi insan ruhunun bütün sokaklarına girildi. 

yazının devamı>>Jet Sosyete neden hayal kırıklığı yarattı?
Mustafa Doğan
 

Sonradan zengin olup sosyeteye hızlı giriş yapan bir ailenin maceralarını anlatan Gülse Birsel’in ‘Jet Sosyete’siyle pazar akşamı tanıştık. Beklentimin yüksek olduğu bir işti. Tanıtımlar dönmeye başlayınca hayal kırıklığı yaşamıştım ama ekranda ‘Türk Malı’ ayarında bir dizi görmeyi de beklemiyordum. Böylesi bir ekiple olabilecek en kötü senaryo gerçekleşmiş resmen.

yazının devamı>>


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Ufak Tefek Cinayetler Bilgileri