TRT1 Dizileri

 

Diriliş Diriliş
Çarşamba / 20:00
132. Bölüm

131. Bölüm: Ertuğrul, İlbilge’yi kurtarmak için Uranos’un teklifini kabul ettiğini söylemiş ve istediği altınlarla malzemeleri kaleye getirmişti. Malzeme sandıklarının içinden çıkan Turgut ve Beybolat, İlbilge’yi kurtarmış, bunu öğrenen Uranos da Ertuğrul’un boğazına hançerini dayamıştı. Ertuğrul kaleden çıkmak için ne yapacak?

Ertuğrul, Uranos’a Moğol altınlarını ele geçirme teklifi yapmıştı. Dragos bu konuda ne karar verecek? Uranos’tan ne yapmasını isteyecek?

İlbilge, Ertuğrul sayesinde kaleden kurtarılmıştı. Beybolat, onu Emir Bahaeddin ile evlendirmek istiyordu. İlbilge, Emir Bahaeddin ile evlenecek mi? Ertuğrul ise Beybolat’tan Sırma’yı isteyecek mi?

Hain olduğu düşünülen Mikis ve Tara’nın akıbeti ne olacak? Dragos’un gizli örgütlenmesi çökertilebilecek mi? Ertuğrul, kurduğu oyunda muvaffak olup tüm düşmanlarından intikamını alabilecek mi?

Dizi Sayfası »
 

Halka Halka
Salı / 20:00
2. Bölüm

1. Bölüm:Kaan Karabulut, bir süre önce tuzağa düşürülmüş, hapis cezası almıştır. O gün Kaan’a, nerden geldiği belli olmayan kırmızı bir zarf ulaşır. İçinde, Kaan’ın babasının cinayetini gösteren dijital kayıtlar vardır. Polis Kaan’a bir teklifte bulunur. Eski bir kabadayı olan İlhan Tepeli’nin yanında çalışır, polise bilgi verirse hem özgür kalacak hem de babasının katillerinin yakalanmasını sağlayabilecektir. Kaan kararsız kalır. Cihangir, İlhan Tepeli’nin oğludur. Babası ile çalışmaktadır. İki genç adamın yolları, Halka adlı şebekenin tekinsiz dünyasında kesişir. Dizi Sayfası »

 

Kalk Gidelim Kalk Gidelim
Cumartesi / 20:00
54. Bölüm

54. Bölüm: Yeşilyurt köyünde seçim heyecanı kızışıyor...

Seyfettin ve Nurcan’dan sonra Meryem’in de adaylığını açıklamasıyla artık Yeşilyurt Köyü muhtarlığı için üç aday vardır. Hacı Hüseyin bu hassas dengeyi gözetmek için “aman deyim, seçim biter, dostluk akrabalık bitmez” diyerek önceden uyarısını yapar.

Seyfettin, Mustafa Ali ve Halil süt çiftliğinde kriz masası oluşturup seçim çalışmaları için özgün ve çarpıcı fikirler üretirken, Nurcan’ın başını çektiği kadınlar cephesinde de fikirler havada uçuşmaktadır. Şakir ise babasının aday olmamasından dolayı başka bir yakınını muhtar yapmak için kolları sıvar.

Diğer yandan Veli ile Duru’nun, Şakir ile de Dudu’nun 3 aylık evlenememe süresi dolar. Gençler evlenmeleri yönünde bir engel kalmadığını usulünce büyüklere hissettirmenin yollarını ararlarken Canberk’in ansızın büyük bir sorunla gelmesi bu evlilik planlarını da etkileyecektir.

Aileler bir yandan muhtarlık seçimine, bir yandan gençlerin evlilik meselesine odaklandıkları dönemde Canberk’in biraz dizginlemeleri gerektiğine karar verirler. Fakat Canberk’in peşine takılan biri bütün planları alt üst edecektir.

Meryem’in Badegül’e o kalabalık evde kendi kararlarınla yaşayamazsın diye gazladığı sırada Sevda Badegül’ün hiç tarzı olmayan bir elbise hediye eder ve giymesini bekler. Bu elbisenin açacağı sorun bardağı taşırır ve Badegül Halim’e ayrı bir eve çıkma isteğini söyler. Halim şaşırsa da Badegül’ün kararlılığı karşısında ayrı ev konusunu ailesiyle nasıl konuşacağını düşünür.

Dizi Sayfası »
 

Mehmetçik Mehmetçik
Perşembe / 20:00
32. Bölüm

31. Bölüm: Büyük Görüşme...
General Townshend ve Halil Bey artık karşı karşıyadır… Halil Bey, teslim olunmasını istese de General Townshend bildiğinden geri adım atmaz ve silahlar tekrar çekilir… Halil Bey, canı pahasına kuşatmayı kaldırmayacaktır.


İngiliz Oyunu...

Masa başında Halil Bey’den istediğini alamayan General Townshend, çareyi Hamilton’da arar ve Hamilton’ın kanlı bir planı vardır… Yıllarca kardeş kardeşe yaşamış olan Sünni ve Şii’leri birbirine düşürerek, halkın elindeki erzakları alacaklardır ve bunu yaparken zorlanmayacaklardır. Üsküplü bu kanlı planın hayata geçmesine mani olabilecek midir?
 

Mehmet’in İntikamı...
Üsküplü planını neferlerine anlatır ve harekete geçerler. İngilizlerin kurduğu oyunu bozmak ve Hamilton’a bir darbe daha vurmak için hareket eden Teşkilat-I Mahsusa neferleri, zor da olsa başarırlar… Ancak arkalarında bir kardeşlerini bırakırlar… Mehmet, girdiği cehennem ateşinden çıkabilecek midir?
Dizi Sayfası »
 

Payitaht Payitaht
Cuma / 20:00
71. Bölüm

70. Bölüm: Hüküm...

Abdülhamid Fuat’ın hainliğini kendi gözleri ile görmüştür.  Sadece onu değil, işbirlikçilerini de cezalandırmak için büyük bir tertip yapar. 

Halil Halid Samuel belasından kurtulmuş, ama Zeynep’i de kaybetmiştir. Rothshild Abdülhamid’i alt etmek için elindeki en tehlikeli adamı, Edward Jorris ile birlikte Payitaht’a gelir. Jorris Payitaht’a adım atar atmaz, Halil’i can evinden vurur. Adım adım onu kurduğu kapana çeker. 

Abdülhamid keskin zekasıyla Vembery’in neyin peşinde olduğunu anlar.  Vembery ise, Şivenaz ve Fuat’ın esaretinden kurtulmak için çok tehlikeli bir oyun oynar. 

Bidar Abdülhamid’e Naime ve Abdülkadir’in Şivenaz ile kurdukları ortaklıktan bahseder. Ailede iyice gerilen ipler kopma noktasına mı gelecek? Şivenaz’ın sarayda düşürdüğü not, onun sonu mu olacak? Halil Halid Jorris’in kurduğu tuzağa düşecek mi? Abdülhamid Fuat için nasıl bir hüküm verecek ve Rotshild’le nasıl bir siyasi düelloya girecek? Dizi Sayfası »

 

Tek Yürek Tek Yürek
 / 20:00
1. Bölüm

1. Bölüm: Kanada’da yaşayan Halit, eşini kaybettikten sonra kızı Deniz ve oğlu Rüzgar’la yapayalnız kalır. Buz hokeyi koçluğu yaptığı takımda bir oyuncusuyla yaşadığı bir olay kariyerinin son bulmasına neden olur.

Çocuklarıyla İstanbul’a, babasından kalma evlerine geri döner. Tam bu sırada semtinin Belediye Başkanıyla tesadüfen karşılaşır ve bu vesileyle de buz pistinden haberdar olur.

Başkan vizyon sahibi, spora düşkün girişimci bir kişidir. Yıllar önce buz pistini kurmuş, ‘Geri Dönüşüm’ projesi kapsamında insanları paten yapmaya teşvik etmek istemiştir. Şimdi bu mekanda daha büyük işler yapma vakti gelmiştir.

Bu güzel tesadüf Halit’e yeni bir fırsat verir, bir buz hokeyi takımı kuracaktır. Ama kimlerle? Halit hiç bir zaman kolayı seçmemiştir hayatı boyunca. Takımı mahallenin delikanlılarından kurmaya karar verir. Buz hokeyinden habersiz olan gençlerden. 

Kardeşi ve arkadaşları için her zorluğa göğüs geren ekibin lideri, Yiğit “Hercai”, Yusuf “Arabulucu”, Oğuzhan “Becerikli”, Akif “Çocuk kalpli”, Mazlum ve mahallenin kötü adamı Sait’in naif oğlu Umut’tan...

Dizi Sayfası »
 

Tozkoparan Tozkoparan
Pazar / 17:00
11. Bölüm

10. Bölüm:  Turnuvayı Kim Kazanacak

Mavi Ay ve Karayel arasındaki çekişme tüm hızıyla devam ediyor. Sinan ve Mete okulda düzenlenen okçuluk turnuvası için kozlarını paylaşırken iki takım arasında turnuvayı kimin kazanacağına dair bir iddia ortaya atılır. İddiayı kaybeden takım okulda arı kostümüyle gezecektir. Diğer yandan planları istediği gibi gitmeyen Ayla, Salih hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için farklı bir yol dener.

Arı Kostümünü Kim Giyecek
Turnuva öncesi Mavi Ay’ın kazanamaması için planlar yapan Sinan başarılı olabilecek mi? İddiayı kaybederek arı kostümünü giyecek takım Mavi Ay mı olacak, Karayel mi? Sezgin Hoca, kendini Nurgül Hoca’ya affettirebilecek mi? Ayla’dan okçuluk dersi alan Yasemin’in asıl amacı ne?

Dizi Sayfası »
 

Vuslat Vuslat
Pazartesi / 20:00
3. Bölüm

3. Bölüm: Aziz’in (Kadir Doğulu) yolu Meczub’la (Erdem Akakçe) yeniden kesişir. Öte yanda Kerem (Ümit Kantarcılar) , Fırat (Baran Bölükbaşı) ve Feride’ye (Devrim Özkan) reddedemeyecekleri teklifler yapar. Davut (Yunus Güner) ise Şükrü’yü aramaya devam eder.

Feride ve Hasibe’nin (Gamze Süner Atay) konuşmasını duyan Faik (Murat Karasu) karakolun yolunu tutar. Salih (Mehmet Özgür) ise Ahmet (Doğukan Töngel) ve Tekin’i (Mehmet Emin Kadıhan) gizemli bir göreve çıkarır.

Aziz nezaretten çıkınca herkesle yüzleşir. Meczub Abdullah da gizemli bir şekilde salıverilir.

Kerem oyunlarını oynamaya devam etmektedir. Fırat mahalleye caka satmaya döner ancak beklemediği bir tepkiyle karşılaşır.

Kerem’in gizli planı ise hiç beklenmedik bir olayla sonuçlanır.

Dizi Sayfası »
 
 


 
     HAFTALIK DİZİ FRAGMAN TABLOSU      

Hangi dizinin en son hangi fragmanı yayınlandı?

Hangi dizinin en son hangi fragmanı yayınlandı?Yeni Fragman
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ne kadar iyi bir Erkenci Kuş izleyicisisin?

Ne kadar iyi bir Erkenci Kuş izleyicisisin?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Barış Arduç'u yeni projesinde kiminle izlemek istersin?

Barış Arduç'u yeni projesinde kiminle izlemek istersin?