Star Tv Dizileri

 

Avlu Avlu
Perşembe - 24 Ocak / 20:00
27. Bölüm

26. Bölüm: Deniz'in hayal kırıklığı...

Azra'nın son hamlesi Deniz'i hayal kırıklığına uğratmıştır. Zerrin ipleri tekrar eline almak için yeni planlar peşindedir, fakat karşılığını hiç beklemediği bir şekilde alacaktır.

Kudret gözlerini Özge'nin üzerinden bir an olsun ayırmamaktadır. Özge'nin aklında ise tek bir soru vardır: Karnındaki bebek ona beraberinde neler getirmektedir?

Tüm bunlar yaşanırken bir yandan da Öykü'nün yılbaşı heyecanı tüm avluyu yavaş yavaş sarmaktadır. Dizi Sayfası »
 

Erkenci Kuş Erkenci Kuş
Cumartesi - 26 Ocak / 20:00
27. Bölüm

25. Bölüm: Can, Sanem'e olan aşkını bir kez daha kanıtlıyor
Can Sanem'e olan aşkını bir kez daha ispatlar, evleniriz diyerek Sanem'in kafasındaki bütün soru işaretlerini giderir. Sanem de mutlu olur ve bunu annesiyle paylaşır. Bu arada ilişkilerini başından beri saklamak istemeyen Can, ajanstakilere Sanem’le sevgili olduklarını söyler. Herkes bu habere çok şaşırır, özellikle Deren hayatının şokunu yaşar. Bu arada Can, büyük bir kozmetik firmasının işini almak üzeredir fakat bunun önündeki tek engel Fabbri’nin şirkete hissedar olmasıdır. Can ve Fabbri bir kez daha karşı karşıya gelecek ve kozlarını paylaşacaktır.

Dizi Sayfası »
 

İstanbullu Gelin İstanbullu Gelin
Cuma - 25 Ocak / 20:00
69. Bölüm

68. Bölüm: Esma dengeleri değiştirecek teni bir karar alıyor
Esma ve Garip düğünü için kızlar heyecanla hazırlıkları sürdürürken Faruk ve Fikret’in aklında bambaşka bir telaş, soru vardır; kim, nerede yaşayacak… Esma’nın tavrı Faruk ve Fikret için beklenmedik olsa da verilen cevap neticesiyle Faruklar yeni bir yola çıkma kararı alırlar. Konakta aileyi bir arada tutabilmenin çarelerini arayan Süreyya için susmak zorlaşırken bir de Senem’in Adem’le ilgili sırrına ortak olmak zorunda kalır. Herkes değişen hayatlarına kendince tutunabilmek için çözüm yolları aramaktayken Esma dengeleri değiştirecek bir karar alır.

Dizi Sayfası »
 

Jet Sosyete Jet Sosyete
Çarşamba - 23 Ocak / 20:00
27. Bölüm

26. Bölüm (2. sezon 11. bölüm): Jet Sosyete’de yeni yıl heyecanı başlamıştır. Herkes yeni yıl planlarını yapmakta ve hediyelerini hazırlamaktadır.

Gündüz Alara’ya güzel bir hediye alabilmek için kuaförde çalışmaya başlar. Fakat kuaförde müşterilerle kurduğu ilişkiler Alara ile arasının açılmasına yol açar.
 
Safiye’nin yaptığı güzel çikolatalar yılbaşı döneminde rağbet görür. Bunun üzerine Gizem, Melike ve Yıldız’la birlikte bu işi kurumsallaştırmak için kolları sıvarlar. Ancak denedikleri yöntemler başlarına iş açar.
 
İlayda ve Harry’nin iş ilişkileri giderek duygusal bir boyut kazanmaktadır. Bu duygusallık birbirlerine verdikleri yeni yıl hediyesiyle pekişir.
 
Safiye’nin Şennur’u hırsızlıkla suçlaması Yıldız ve Talip’in arasının açılmasına sebep olur. Bunu fırsat bilen Şennur, Kumsal ve Talip ile yılbaşı yemeği planlar ama yemek istediği gibi sonuçlanmaz.
 
Gizem ve Safiye’nin arasının açılmasıyla yılbaşı planları bozulur. Durumu düzeltmek için Safiye’nin harcadığı çabalar yeni yıl gecesi sonuç verecektir.
 
Tüm Jet Sosyete ekibi, Sertab Erener konserinde buluşarak mutlu bir yıla girerler.
Dizi Sayfası »
 

Kardeş Çocukları Kardeş Çocukları
 / 20:00
1. Bölüm

1. Bölüm: Tıp dünyasının aktivist yanıyla da dikkat çeken ünlü profesörü Kardiyolog Yıldırım Saner,  İki kardeş olan Ümran (Ayça Bingöl) ve Umay'ı (Nur Fettahoğlu) yıllar önce görev için bulunduğu bir köyde tanımıştır.

Aradan geçen yıllardan sonra hayatları artık birbirinden bambaşka olan iki kızkardeşten Ümran ve kızı Hayat küçük bir köyde yaşamlarını sürdürürken, “Sosyetik güzel’’ Umay Karay ve kızı Hayal ise İstanbul’dadır.

Yıldırım Saner yıllar sonra kız kardeşlerin hayatına yeniden girecek ve hayallerde bile birleşemeyecek kadar farklı hayatlar yaşayan iki kadının hayatlarında beklenmedik olaylara neden olacaktır.

 

 

Dizi Sayfası »
 

Kuzgun Kuzgun
 / 20:00
1. Bölüm

1. Bölüm: "Kuzgun" babaları polis olan ve birbirlerine aşkları çocuk yaşlarında başlayan Kuzgun ve Dila'nın hikayesini anlatacak. Hikaye, babasının, en yakın dostu tarafından tuzağa düşürülerek hapse girmesinin ardından kaçırılan ve hayatı alt üst olan Kuzgun'un yıllar sonra intikam planıyla ortaya çıkmasıyla başlayacak.

Dizi Sayfası »
 

Söz Söz
Pazartesi - 21 Ocak / 20:00
66. Bölüm

65. Bölüm: Yavuz, sevdikleri için savaşıyor
Yavuz’un yoluna çıkmasını engellemek isteyen Sami, Yavuz’a değil en yakınlarına zarar vermek için harekete geçmiştir. Tamirhaneye yapılan saldırıda Yavuz’un yetişme çabalarına rağmen Kopuk’u almayı başarırlar.

Tim, Karabatak’ı almak için yabancı üssün kapılarına dayanır. Karabatak’ı almak için canlarını bile vermekten çekinmeyeceklerini de üs bölgesindeki tüm askerlere ilan ederler: Ölmek var Karabatak’ı almadan dönmek yok…
Tim’in bu kararlılığı Dragan ve üs bölgesi komutanını tedirgin eder. Bir an önce kurtulmak için bir plan yapmaları gerekmektedir. Dragan’ın yapacağı bu plan Karabatak’ı ölümle burun buruna getirir. Ama Karabatak bir yemin etmiştir. Şero’yu öldürmeden ölmeye niyeti yoktur.
Sami elinde tuttuğu Kopuk için Yavuz’dan bütün zararını karşılamasını ister. Ama en yakınındakilere zarar gelmemesi için Yavuz’un neler yapabileceğini bilmemektedir. Kopuk’un hayatını tehlikeye atan Sami ve ekibi, hayatlarının dersini alacaktır.  
 
 
Dizi Sayfası »
 
 


 
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Yeni sezonun yeni dizilerinden en beğendiğin hangisi?

Yeni sezonun yeni dizilerinden en beğendiğin hangisi?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ne kadar iyi bir Erkenci Kuş izleyicisisin?

Ne kadar iyi bir Erkenci Kuş izleyicisisin?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Barış Arduç'u yeni projesinde kiminle izlemek istersin?

Barış Arduç'u yeni projesinde kiminle izlemek istersin?