Kanal D Dizileri

 

Arka Sokaklar Arka Sokaklar
Cuma / 20:00
499. Bölüm

498. Bölüm: Hangi beklenmedik gelişme mahkemenin seyri nasıl değiştirecek? 

Pınar kızının bulunamamasına daha fazla dayanamaz ve bir viyadüğe çıkarak intihar etmeye kalkışır. Ali bir yandan karısının durumuna çok üzülmekte, diğer yandan kızını kurtaramadığı için kendisini suçlamaktadır.

Ekip Derman’ın adamlarından bir adres bulmuştur, ancak adres tuzaktır. Etrafta snipperlar beklemektedir. Ekip çemberden sağ salim çıkabilecek midir?

Rıza mahkemeye çıkacaktır ve Altan’ın vereceği ifade çok önemlidir. Altan Rıza’nın aleyhine ifade vermeye karar vermiştir. Böylece ekiptekilerden ve Rıza’dan intikamını alacağını düşünmektedir.

Mahkeme günü geldiğinde herkes hakimin vereceği karara kilitlenir. Beklenmedik bir gelişme ise mahkemenin tüm seyrini değiştirmek üzeredir.

Dizi Sayfası »
 

Baraj Baraj
 / 20:00
1. Bölüm
Dizi Sayfası »
 

Bir Litre Gözyaşı Bir Litre Gözyaşı
Pazar / 20:00
11. Bölüm

10. bölüm: Figen, yaşanan olumsuzlara rağmen her şeyin yoluna girmiş olmasından mutludur ama Muzo’nun beklenmedik bir hareketi Figen’in kafasının yeniden karışmasına neden olacaktır.

Diğer yandan Cihan’ın gördüğü bir rüya, hayata dair düşüncelerini kökünden sarsar. Bu durum en çok da Mahir’i kaygılandırıyordur. Mahir, Cihan’ı yeniden hayata bağlamaya çalışırken Cihan’ın direnci, başlarına olmadık şeylerin gelmesine neden olur. Bu arada Elif’in okulundan gelen telefon Figen’i çok endişelendirir ve Elif’in neler yaptığını bulmaya karar verir.

Dizi Sayfası »
 

Çocuklar Duymasın Çocuklar Duymasın
Çarşamba / 20:00
62. Bölüm

61. Bölüm: Böyle Gelinlik Provası Görülmedi!

Sultan Simay için arkadaşlarının ve akrabalarının katılacağı kalabalık bir gelinlik provası hayal ederken, Simay ise gelinlik almaya tek başına gitmek istemektedir. Anne kız bu konuda kavga edince devreye Meltem girer. Günün sonunda öyle bir gelinlik provası olur ki, başta Meltem ve Simay olmak üzere herkes büyük bir şok yaşar. Daha önce hiç kimse böyle bir gelinlik provası görmemiştir.
 
Taş Fırın Haluk ve Zero Tuna, Tuna’nın sahte hesabını açan kişiye tuzak kurar. Haluk ve Tuna, kafede
sahte hesabı açan kişiyi beklerken, sürpriz bir karşılaşma yaşanır.
 
Meltem çok önemli bir karar vermiştir. Ama sır gibi sakladığı bu kararını sadece Haluk’la paylaşır. Yakın çevresine zamanı geldiğinde kendisi söyleyip, sürpriz yapmak istemektedir. Ancak Tuna, Meltem’in sırrını o söylemeden öğrenince ortalık karışır.
Dizi Sayfası »
 

Gel Dese Aşk Gel Dese Aşk
 / 20:00
1. Bölüm
Dizi Sayfası »
 

İkizler Memo-Can İkizler Memo-Can
Cumartesi / 20:00
8. Bölüm

7. Bölüm: Melek ve Osman’ın malikanede davetli olduğu yemek kötü bir haberle bölünür.

Osman Yaren’i görebilmek için kadın kılığına girer. Ancak Mahmut eve gelince işler karışır.

Memo Neriman’dan intikam almaya devam eder, ama bu sefer vurulan Mahmut olacaktır.

Melek ve Onur’un ilişkisi ikizlerin okullarında eğlence konusu olur. Ancak Onur Melek’ten vazgeçmemeye kararlıdır. Onur Melek’i bir kuğuya dönüştürmeye çalışmaktadır.

Sibel ise enselerinde intikam için gün sayar.

Dizi Sayfası »
 

Muhteşem İkili Muhteşem İkili
Perşembe / 20:00
7. Bölüm

7. Bölüm: Muhteşem İkili’nin yıllardır ulaşmaya çalıştığı Ahsen birime gelir. Üstelik artık Barca ve MKC’yle çalışacaktır. Fakat başka bir kimlikle ve başka bir yüzle. Ahsen’in Barca ve MKC’ye dair bazı gizemli planları olduğu çok bellidir. Planlarına Yağmur’un evinin yanına taşınmakla başlar. Ahsen artık hayatımızın tam ortasındadır. Peki Muhteşem İkili’mizden ve sevdiklerinden ne istemektedir?

Dizi Sayfası »
 
 


 
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Yeni sezonun yeni dizilerinden en beğendiğin hangisi?

Yeni sezonun yeni dizilerinden en beğendiğin hangisi?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ne kadar iyi bir Erkenci Kuş izleyicisisin?

Ne kadar iyi bir Erkenci Kuş izleyicisisin?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Barış Arduç'u yeni projesinde kiminle izlemek istersin?

Barış Arduç'u yeni projesinde kiminle izlemek istersin?