ATV Dizileri

 

Ali ve Sevda Ali ve Sevda
 / 20:00
1. Bölüm

Ailesini kaybetmiş, mahallesinde sevilen bir kişi olan Ali Hüroğlu'nun (Keremcem) amacı kayıp erkek kardeşini bulmaktır. 

Dizi Sayfası »
 

Beni Bırakma Beni Bırakma
Hafta içi / 14:00
255. Bölüm

255. Bölüm: Tarık ve Sıla yıldırım nikahıyla evlenirken Kerem de Meltem’e oyun yaptığını itiraf ettirmek için karşısına çıkar. Ama Meltem, Kerem’in tuzağına düşmez. Kerem, Meltem’in oyunlarını ortaya çıkarmaya çalışırken gelen bir telefonla kendini bambaşka bir oyunun içinde bulur.

Cansu, Zeynep’e bir daha çocuğu olmayacağını söyleyince Zeynep yıkılır. Emre’ye bunu nasıl söyleyeceğini bilmediği için ondan uzaklaşmaya başlar. Onu teselli eden kişi ise Bora’dır. Emre Zeynep’e neler olduğunu anlamaya çalışırken Zeynep iyiden iyiye Bora ve Cansu’nun tuzağına çekilmektedir. - 1001 Tv

Dizi Sayfası »
 

Bir Zamanlar Çukurova Bir Zamanlar Çukurova
Perşembe / 20:00
31. Bölüm

30. Bölüm: Çukurova'da kozlar el değiştiriyor
Küllerinden doğmaya başlayan Fekeli ve Hünkar aşkı tekrar filizlenecek mi? Aile değerlerini her şeyin önünde tutan Adana’nın en güçlü iki ismi aşkları için ne kadar ileri gidebilecek? Hünkar ve Fekeli arasında olup bitenleri sezenler bu birlikteliğe nasıl tepki verecek?

Özgürlüğü adım adım elinden alınan Züleyha’nın yeni planları neler? Yelkenleri yavaş yavaş ve temkinli bir şekilde indiren Demir Yaman’ın yeni bir şartı var. Oğlu Adnan’ı, sadece Demir’in izin verdiği zamanlarda görebilen Züleyha, ne zaman oğluna geri kavuşabilecek?
 
Adnan’ın kimden olduğunu sorgulayan Demir Yaman “Senin için gerekirse ölürüm” dediği Züleyha’dan cevap bekliyor. 
 
Evlilik arefesindeki Müjgan, kafasındaki soru işaretlerini silebilecek mi? Hala Yılmaz ve Züleyha arasında neler olup bittiğini öğrenmeye çalışan Müjgan rahat bir nefes alabilecek mi? 
 
Saniye’nin radarına takılan Gaffur ve Seher yakınlaşması nereye gidiyor? Saniye’ye yakalanan Gaffur arzularını dizginleyebilecek mi?
 
Konağa yeni bir misafir geliyor. Fransa’dan gelen yeni misafir Çukurova’da dengeleri değiştirecek mi? 
 
Şapkasını önüne koyan Cengaver’in Fekeli ve Yılmaz’la görüşmeleri sıklaşıyor. Aralarındaki güven arttıkça ortaya çıkan sırlar kimin pis işlerini ortaya çıkaracak? 
 
Gerçekleri öğrenen Fekeli’nin kalbi artık bu kadarını da kaldıramıyor! Kalp krizi geçiren Fekerli Çukurova’yı ayağa kaldıracak! - 1001 Tv
Dizi Sayfası »
 

Canevim Canevim
 / 20:00
1. Bölüm
Dizi Sayfası »
 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
Salı / 20:00
135. Bölüm

134. Bölüm: Hızır'ın hayatı tehlikede...

İçlerindeki hainin kendi oğlu olduğunu öğrenen Haşmet Façalı, telafisi olmayan bir karar almak zorunda kalmıştır. Onurunu, yeğenin hayatından üste tutan Behzat da Ferman'a verilecek ceza konusunda ağabeyi ile aynı fikirdedir. Bu konuda söz hakkına sahip olmayan Ömür ise verilen kararın karşısında çaresiz kalır. Tek istediği yeğeninin kanının, sevdiğiyle arasına girmemesidir.

Alparslan, Ferman'ın ortaya atılmasının, Mesut'un kurduğu oyunun bir parçası olduğunun farkındadır ve bu oyunu bozmanın tek yolunun, oyunu kuranın ortadan kaldırılması olduğunun da... Bu yüzden Akif ve Zeki ile oyalanmak yerine Hızır'ın başlattığı işi bitirmeye karar verir ve asıl büyük düşmanı yok etmek için vakit kaybetmeden harekete geçer.

Mesut da oyununa maşası olarak kullandığı Zeki ve Akif üzerinden devam eder. Ferman'ın ölüm emrinden haberdar olan Zeki, hem Haşmet'in yarasına tuz basmak hem de biraz daha yara açmak için cezaevine gider. Bu ziyaret sonrasında, aynı koğuşta kader ortaklığı eden Hızır ve Haşmet'in hayatının ne denli tehlikede olduğu bir kez daha anlaşılacaktır. Dizi Sayfası »

 

Hercai Hercai
Cuma / 20:00
7. Bölüm

6. Bölüm: Azat, Reyyan'ı konağa getiriyor...

Miran'ın evli olduğu gerçeğiyle karşılaşan Reyyan, Azat'ın teklifini kabul ediyor. Bir yandan Miran'ın nikahlı bir karısı olduğu gerçeğiyle de baş etmeye çalışan Reyyan, Azat'ın kanatlarının altına mı giriyor? Tüm Şadoğlu Konağı’nı karşısına alarak Reyyan’ın elini tutan Azad’ın söyledikleri yüreklere dokunacak! Azat’ın cümleleri Şadoğlu Konağı’nda deprem etkisi yaratıyor! Ne yapacağını şaşıran Miran, Reyyan’ın Azat’a yar olmasını kaldırabilecek mi? Tüm bu olanlardan sonra Miran’ın kendisine döneceğine inanan Gönül’ün şimdiki planları ne? Gönül’ün kan dondurucu planlarını duyan Sultan ne yapacak? - 1001 Tv

Dizi Sayfası »
 

Sen Anlat Karadeniz Sen Anlat Karadeniz
Çarşamba / 20:00
50. Bölüm

49. Bölüm: Nefes'in büyük korkusu
Nefes, Tahir’i hiç beklemediği bir halde yakalar. Tahir için durumu açıklamak yeterince zor değilmiş gibi, Deli Hanife’nin işin içine girmesi olayı iyice çıkmaza sokar. Tahir için Nefes’e kendini affettirmek sandığından zor olur. 

Kaleliler iş dünyasındaki yeni rakiplerini fazla küçümseyince beklemedikleri bir sürprizle karşılaşırlar. Fatura Murat’a kesilirken, Murat’ın Mustafa’dan yediği dayak aileye sırtını dönmesine sebep olur. 
 
Tahir’in unutmaya çalıştığı karabasan Nefes’in rahatsızlanmasıyla tekrar ortaya çıkar. Tahir artık Nefes’e Vedat’tan gelen sırrı açıklamak zorundadır, Nefes ise Vedat’ın hayaletiyle yüzleşmek...
 
Dizi Sayfası »
 

Verda Verda
 / 20:00
1. Bölüm
Dizi Sayfası »
 

Zengin ve Yoksul Zengin ve Yoksul
Pazar / 20:00
4. Bölüm

3. Bölüm: Aleyna herkesi şaşırtıyor
Aleyna’nın vurulması herkesi şoke etmiştir. Karan ve Aysel de yaşananlardan dolayı büyük üzüntü içindedirler. Ancak Aziz’in yeni hamlesi gecikmez. Sema’nın kurtulabilmesi için Karan’ın ödemesi gereken bir bedel vardır. Bu esnada Aleyna’nın babası ile ilgili öğreneceği şeyler şoke eder; Aleyna herkesi şaşırtacak bir adım atar. Meral, kendisine yeğeni ve kocası ile ilgili email atan kişinin peşine düşer. Aysel ve Karan, Aziz’in pis işlerinden birini ortaya çıkarmak için tehlikeli bir oyuna girişirler. Acaba bu işten sıyrılmaları, umdukları kadar kolay olabilecek mi? - 1001 Tv

Dizi Sayfası »
 
 


 
     HAFTALIK DİZİ FRAGMAN TABLOSU      

Hangi dizinin en son hangi fragmanı yayınlandı?

Hangi dizinin en son hangi fragmanı yayınlandı?Yeni Fragman
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ne kadar iyi bir Erkenci Kuş izleyicisisin?

Ne kadar iyi bir Erkenci Kuş izleyicisisin?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Barış Arduç'u yeni projesinde kiminle izlemek istersin?

Barış Arduç'u yeni projesinde kiminle izlemek istersin?