Haftalık Film Programı

33. Hafta (16 Ağustos Pazartesi - 22 Ağustos Pazar 2021)

 

Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar
16 Ağustos
2021
17 Ağustos
2021
18 Ağustos
2021
19 Ağustos
2021
20 Ağustos
2021
21 Ağustos
2021
22 Ağustos
2021
Sümela'nın Şifresi
Sümela'nın Şifresi

atv
14:00
İlk Aşk
İlk Aşk

atv
14:00
Maide'nin Altın Günü
Maide'nin Altın Günü

atv
14:00
Kardeşim Benim
Kardeşim Benim

atv
14:00
Kardeşim Benim 2
Kardeşim Benim 2

atv
14:00
Ralph ve İnternet
Ralph ve İnternet

atv
16:35
Küçülen Hayatlar
Küçülen Hayatlar

Show Tv
08:00
Eyvah Eyvah 3
Eyvah Eyvah 3

Star Tv
20:00
Yahşi Batı
Yahşi Batı

Fox
22:45
Aile Arasında
Aile Arasında

Show Tv
20:00
Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı
Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı

Show Tv
20:00
Karayip Korsanları 3
Karayip Korsanları 3

Kanal D
20:00

Harry Potter: Azkaban Tutsağı
Harry Potter: Azkaban Tutsağı

360tv
20:00
Ralph ve İnternet
Ralph ve İnternet

atv
10:00
Küçük Yalanlar
Küçük Yalanlar

Fox
20:00
Tv'de İlk
Sen Kiminle Dans Ediyorsun?
Sen Kiminle Dans Ediyorsun?

Show Tv
24:30
Görümce
Görümce

Star Tv
20:00
Postacı
Postacı

Fox
20:00
Kung Fu Panda 3
Kung Fu Panda 3

Trt1
20:00
Kod Adı Londra
Kod Adı Londra

Kanal D
20:00
Bir Kahramanın Rüyası
Bir Kahramanın Rüyası

Tv8
14:45
Sesinde Aşk Var
Sesinde Aşk Var

Fox
22:15




Transformers Son Şövalye
Transformers Son Şövalye

Kanal D
20:00
Sınırı Geçmek
Sınırı Geçmek

Trt2
21:00
Müttefik
Müttefik

Trt1
21:50
Taksi 2
Taksi 2

a2
20:45
Kapıcılar Kralı
Kapıcılar Kralı

Show Tv
20:00
Atla Gel Şaban
Atla Gel Şaban

Show Tv
24:15




Ölümcül Oyun
Ölümcül Oyun

Beyaz Tv
21:30
Maskeli Beşler Kıbrıs
Maskeli Beşler Kıbrıs

Fox
22:00
Independence Disaster
Independence Disaster

Beyaz Tv
21:15
Banliyö 13 Ultimatom
Banliyö 13 Ultimatom

a2
22:35
Matrix Revolutions
Matrix Revolutions

360tv
20:00








Cici Babam
Cici Babam

Show Tv
22:45
Sütkardeşler
Sütkardeşler

Show Tv
22:15
Davaro
Davaro

Fox
24:00
Badem Şekeri 4
Badem Şekeri 4

Fox
23:45
Savaş Gemisi
Savaş Gemisi

Kanal D
20:00








Moskova'nın Şifresi Temel
Moskova'nın Şifresi Temel

Fox
24:15
Üç Kağıtçı
Üç Kağıtçı

Show Tv
24:00
Korkusuz Korkak
Korkusuz Korkak

Show Tv
24:15
Dondurucu
Dondurucu

Show Tv
24:15
Taksi 3
Taksi 3

a220:45




















Küçülen Hayatlar
Küçülen Hayatlar

atv
24:20
İntikam
İntikam

Show Tv
21:45






























 

Haftalık Dizi Reytingleri listesine buradan ulaşabilirsiniz.
20 Eylül Pazartesi - 26 Eylül Pazar haftasında reyting tablosu nasıl şekillendi? Zirvede değişiklik oldu mu? En çok hangi diziler izlendi? İşte tüm haftanın dizi reyting listesi »
 




Yılmaz Kunt, Gardırop Cool 2021 Eylül sayısında

TÜM DERGİLER »







Yılmaz Kunt, Gardırop Cool 2021 Eylül sayısında

TÜM DERGİLER »