1001 Tv > Haberler > Zeytin Ağacı'nın 2. sezonu başlıyor

Zeytin Ağacı'nın 2. sezonu başlıyor


07.07.2024 | Zeytin Ağacı
Zeytin Ağacı

Tûba Büyüküstün, Seda Bakan, Boncuk Yılmaz'ın başrollerini paylaştığı, ilk sezonu büyük bir ilgiyle izlenen Zeytin Ağacı'nın 2. sezonu bu hafta yayınlanıyor.

 

Zeytin Ağacı

Tûba Büyüküstün, Seda Bakan, Boncuk Yılmaz, Murat Boz, Fırat Tanış, Serkan Altunorak, Rıza Kocaoğlu, Aytaç Şaşmaz, Umut Kurt ve Füsun Demirel gibi başarılı oyuncuları zengin kadrosunda buluşturan Zeytin Ağacı, 2. sezonu 11 Temmuz’da yayınlanacak.

Zeytin Ağacı

Ayvalık’ta yeni bir başlangıç yapan Ada, Leyla ve Sevgi, sürprizlerle dolu yeni maceralarıyla izleyiciyi Ege’nin büyülü atmosferine davet ediyor. Üç yakın dostun karşılaştıkları engeller ve yaşadıkları duygusal dönüşümleri, kalplere dokunan samimi bir dille aktaran Zeytin Ağacı, sevginin iyileştirici gücünün de altını çiziyor.

Zeytin Ağacı Yapımcılığını Onur Güvenatam’ın üstlendiği, senaryosunu Nuran Evren Şit'in kaleme aldığı, yönetmenliğini ise Burcu Alptekin ve Erdem Tepegöz’ün paylaştığı Zeytin Ağacı tüm dünya ile aynı anda 11 Temmuz’da sadece Netflix’te. Zeytin Ağacı Ayvalık'ta yeni bir hayata başlayan Ada (Tûba Büyüküstün), Leyla (Seda Bakan) ve Sevgi’nin (Boncuk Yılmaz) karşısına yepyeni sorunlar çıkar. Ada, bir yanda bilim dünyasıyla, diğer yanda ailesinin geçmişiyle uğraşırken, Leyla ise yeni bir iş kurmaya çalışmaktadır. Sevgi'nin ise bu sefer yakınlarından bile sakladığı bir sırrı vardır. Zeytin Ağacı Zeytin Ağacı Zeytin Ağacı Zeytin Ağacı Zeytin Ağacı Zeytin Ağacı

 

Bölüm özeti Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı