1001 Tv > Haberler > Zeytin Ağacı ekibi, 2. sezonu dün akşam gerçekleşen bir yemekle kutladı

Zeytin Ağacı ekibi, 2. sezonu dün akşam gerçekleşen bir yemekle kutladı


10.07.2024 | Zeytin Ağacı
Zeytin Ağacı

Netflix, ilk sezonu büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Zeytin Ağacı’nın 2. Sezonunu dün akşam Yeniköy’de yer alan Azur Restoran’da gerçekleştirdiği bir yemekle kutladı.

 

Zeytin Ağacı Zeytin Ağacı'nın 2. sezonu için düzenlenen geceye başrol oyuncuları Tûba Büyüküstün, Seda Bakan, Boncuk Yılmaz, Rıza Kocaoğlu, Aytaç Şaşmaz, Umut Kurt ve Füsun Demirel, yapımcısı Onur Güvenatam, senaristi Nuran Evren Şit, yönetmenleri Burcu Alptekin ve Erdem Tepegöz de katıldı. Zeytin Ağacı Eğlenceli bir akşam geçiren Zeytin Ağacı ekibi, geceyi çektirdikleri hatıra fotoğrafı ile noktaladılar. Zeytin Ağacı Ayvalık’ta yeni bir başlangıç yapan Ada, Leyla ve Sevgi’nin, sürprizlerle dolu yeni maceralarıyla izleyiciyi Ege’nin büyülü atmosferine davet eden Zeytin Ağacı, 2. sezonu ile tüm dünya ile aynı anda 11 Temmuz’da Netflix’te ekrana gelecek. Zeytin Ağacı

2. sezonun konusu şöyle: 

Ayvalık'ta yeni bir hayata başlayan Ada (Tûba Büyüküstün), Leyla (Seda Bakan) ve Sevgi’nin (Boncuk Yılmaz) karşısına yepyeni sorunlar çıkar. Ada, bir yanda bilim dünyasıyla, diğer yanda ailesinin geçmişiyle uğraşırken, Leyla ise yeni bir iş kurmaya çalışmaktadır. Sevgi'nin ise bu sefer yakınlarından bile sakladığı bir sırrı vardır.

Zeytin Ağacı Zeytin Ağacı Zeytin Ağacı Zeytin Ağacı Zeytin Ağacı

 

Bölüm özeti Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı