Yılın en iyilerini seçiyoruz!

 

Çalıkuşu

1001 Tv okurları, bu yıl da önceki yıllarda olduğu gibi, televizyonun en iyilerini seçiyor.
Her yıl olduğu gibi, 2018'in sonuna yaklaşırken de 1001 Tv okurlarıyla birlikte televizyon dizilerinin en iyilerini seçiyoruz. Geçtiğimiz yıl 1001 Tv okurları, toplamda 160 binin üzerinde oyla Siyah Beyaz Aşk'ı 'Yılın Dizisi', Bergüzar Korel'i 'Yılın Kadın Oyuncusu', Engin Akyürek'i 'Yılın Erkek Oyuncusu' ve HiLeon'u 'Yılın Çifti' seçmişti.

 
4 kategoride, toplam 120 aday

2018 yılında ekrana gelen dizileri, 1001 tv okurlarıyla değerlendireceğimiz ve yılın en iyilerini seçeceğimiz oylama 1 Aralık 2018 Cumartesi başlayarak 1 ay boyunca sürecek ve 1 Ocak 2019 Salı günü sona erecek. Oylama sonuçları ve birincileri, aynı gün açıklanacak.

Oylama "Yılın Dizisi", "Yılın Kadın Oyuncusu", "Yılın Erkek Oyuncusu" ve "Yılın Çifti" olmak üzere dört kategoride gerçekleştirelecek. Her kategoride 30 aday oylamaya sunulanacak.

Playbuzz.com'un altyapısıyla gerçekleşecek olan oylama, dışarıdan müdahaleye tamamen kapalı.

 Seçtiğiniz adaya bir yeni yıl hediyesi vermek ister misiniz?


1001 Tv'nin bu yıl okurlarına bir de sürprizi var! Bu yılki oylamamızda, her kategorinin birincileri adına TEMA Vakfı'na fidan bağışı gerçekleştirerek hem sevenleri adına birer yeni yıl hediyesi sunuyor hem de hep birlikte doğaya katkıda bulunuyoruz.

 

Adaylar arasında bir istisna

 

Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan ve Hazar Ergüçlü'nün başrollerini paylaştığı, Netflix'in ilk Türk orijinal dizisi olan 'The Protector / Hakan: Muhafız' henüz yayına başlamadı. Fakat 14 Aralık 2018 itibarıyla, oylamanın devam ettiği süre içerisinde tüm bölümleri yayına verilmiş olacağından şimdiden oylamaya alınmış durumda.

 

Yılın en iyisi olduğunu düşündüğünüz dizinin, en beğendiğiniz oyuncuların, favoriniz olan çiftin bu yılı zirvede tamamlamasını isterseniz, tek yapmanız gereken 1 Aralık Cumartesi başlayacak olan oylamaya katılmak ve  seçtiğiniz aday ya da adayların adının yayınındaki oka tıklamak.


2018'de de olduğu gibi yeni ve güzel bir yılı hep birlikte geçirmek dileğiyle, iyi seneler...

 

Oylama başladı! Aşağıdaki linklere tıklayarak oy vermek istediğiniz kategoriye ulaşabilirsiniz:

  Yılın dizisini seçin

 

  Yılın kadın oyuncusunu seçin

  Yılın erkek oyuncusunu seçin

 

  Yılın çiftini seçin

 

 

Paylaş

 

Tüm Çalıkuşu Bilgileri