Yeşilçam'ın yeni sezonu 28 Ekim'de başlıyor

20.10.2021 Yeşilçam
Yeşilçam
Çağatay Ulusoy’un başrolünde yer aldığı, Çağan Irmak'ın yönettiği, BluTv özel yapımı ‘Yeşilçam’, ikinci sezonun ilk 5 bölümüyle 28 Ekim’de platformdaki yerini alıyor. Dizinin yayınlanan yeni sezon fragmanı renkli ve bir o kadar da fırtınalı bir dünyanın sinyallerini veriyor. 
 
 
BluTV’nin ilk dönem projesi olan ve ilk sezonuyla izleyicilerin beğenisini kazanan ‘Yeşilçam’ın yeni sezonu için geri sayım başladı. Yaz aylarında çekimleri gerçekleşen ve kadrosuna yeni isimlerin dahil olduğu dizi, yeni sezonun ilk 5 bölümüyle 28 Ekim’de izleyicilerle buluşuyor. 
 
 
Levent Cantek ve Volkan Sümbül’ün senaryosuna imza attığı, Sibel Tuna’nın yapımcılığını üstlendiği, Sunset Film imzalı dizinin yeni sezon fragmanı şimdiden büyük merak uyandırdı. Hayatını sinemaya adamış Semih Ateş’i (Çağatay Ulusoy) daha da zorlu bir mücadelenin beklediği dizide hikâye 1969 yılının sonları, 1970’li yılların başından itibaren devam ediyor. Hayatın çok daha hızlı aktığı, eğlence ve entrikanın ön planda olduğu bir dönemde geçecek yeni sezonda izleyicileri renkli ve fırtına dolu bir dünya bekliyor. Tüm dengelerin değiştiği sezonda Semih’in yanındaki gizemli kadın (Bige Önal) soru işareti yaratırken, Reha’nın (Yetkin Dikinciler) Hakan’a (Bora Akkaş) olan iş teklifi ve Mine’nin (Selin Şekerci) şarkı söylediği sahne ilgi çekiyor.
 
Usta yönetmen Çağan Irmak’ın unutulmaz Yeşilçam dünyasını en incelikli haliyle yansıttığı dizide Çağatay Ulusoy’a Afra Saraçoğlu, Selin Şekerci, Yetkin Dikinciler, Bora Akkaş, Nilüfer Açıkalın ve Güngör Bayrak eşlik ederken diziye yeni sezonda Bige Önal, Muhammet Uzuner, Kanbolat Görkem Arslan ve Hilmi Cem İntepe gibi sevilen isimler dahil oluyor. Yeni karakterlerin hikayeye nasıl yön vereceği merakla beklenirken, bu ışıltılı dünyada izleyiciyi pek çok sürpriz bekliyor. 
 

‘Yeşilçam’, ikinci sezonun ilk 5 bölümüyle 28 Ekim’den itibaren BluTV’de geçmişin sırlarla dolu renkli perdesini aralıyor.  


Paylaş

 

Tüm Yeşilçam Bilgileri