1001 Tv > Haberler > Yargı, görkemli bir veda organizasyonuyla ekrana veda etti

Yargı, görkemli bir veda organizasyonuyla ekrana veda etti


27.05.2024 | Yargı
Yargı

Kanal D’nin, üç sezondur ekranda olan, Emmy ödüllü dizisi Yargı, görkemli bir geceyle ekrana veda etti. Dizinin finalini, düzenlenen veda organizasyonunda Yargı ekibi ve izleyiciler birlikte izledi.

 

Yargı

Üç sezon boyunca çok izlenen ve Uluslar arası Emmy ve Altın Kelebek dahil, çok sayıda ödül kazanan Yargı dizisi 26 Mayıs Pazar akşamı yayınlanan 95. bölümüyle ekranlara veda etti.

Yargı

Son yılların en etki bırakakan dizilerinden olan Yargı'nın finali görkemli bir geceyle yapıldı. Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nden gerçekleşen “Yargı Veda” programı Kanal D, teve2 ve D-Smart Dizi Smart Max kanallarından canlı yayınlandı. Geceyi Saba Tümer sundu.

Yargı

biletleri satışa çıkar çıkmaz 24 saat dolmadan tükendi. İzleyicilerin yoğun ilgi gösterdiği gecenin tüm geliri öncelikle deprem bölgesindeki gençler olmak üzere Türk Eğitim Vakfı'na (TEV) gençlerin eğitimi için bağışlanacak.

Yargı

 Pınar Deniz: 

"Benim için bir devrin sonudur bu. Duygularımı nasıl ifade edeceğimi bilmiyorum. Ne yazsam ne söylesem eksik kalacak.. Varlığına şükrettiğim en güzel hikayeydi. Canım yol arkadaşlarım.. Canım seyirci.. En güzel baharımı yaşadım sizinle. Hep özlemle hatırlayacağım. Bu gece son kez buluşuyoruz. Hayatıma kattığın her an için,iyi ki vardın YARGI"

Yargı

 Kaan Urgancıoğlu: 

"Yas ve kutlama… ilginç bir akşam olacak. Hiç bu iki duygu bu kadar yakın olmamıştı.. bilmediğim bir tecrübe olacak.. ben böyle noktalı yazmayı Sema’nın senaryolarını okuyarak mı özümsedim? Bilmiyorum.. ve bilmediğim daha bir çok şeyi öğrenme, tecrübe etme zorluklarından geçerken yanımda, önümde, arkamda olan.. benimle bir çok yükü birlikte sırtlanarak işimi çok kolaylaştıran tüm ekip arkadaşlarım.. sizi çok seviyorum.. hakkınızı helal ediniz.. zor bir gece olacak ama ne demiş Ilgaz.. Acının içinden geçmezsen dışına …"

Yargı Yargı

 

Bölüm fotoğrafları Bölüm özeti Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı