Veda Mektubu'nda büyük hesaplaşma

Veda Mektubu

Kanal D’nin, yeni dizisi Veda Mektubu’nun pazartesi akşamı ekrana gelecek yeni bölümünde büyük bir hesaplaşma yaşanacak.

 

Veda Mektubu

Veda Mektubu’nda yolları yıllar önce bir mektup ile ayrılan Alanur ve Ziya çocukları yüzünden bir araya gelirler. Alanur, oğlu Mehmet'i kızı Aslı’dan uzak tutması için Ziya'yı uyarır. Ancak Ziya da bu ilişkinin karşısındadır. Mehmet'in nişanlı olduğunu söyler. İkili onca yıl sonra ilk kez bir araya gelirken bu buluşmaya gizlice tanık olan bir isim vardır.

Veda Mektubu Yağışlı ve soğuk havaya denk gelen çekim aralarında Nurgül Yeşilçay ve Selim Bayraktar ısınmak için soluğu soba başında aldılar. Isınmaya çalışırken bir yandan da objektiflere de gülümseyen ikili Alanur ve Ziya'nın arasındaki gerilimin giderek artacağını belirtirken küllenen aşklarının yeniden alev alıp almayacağı konusunda ise sır vermediler. Veda Mektubu

Başrollerinde ayrıca Rabia Soytürk, Emre Kıvılcım ve Bennu Yıldırımlar'In da bulunduğu, Most Production imzalı Veda mektubu'nun yeni bölümü 6 Mart Pazartesi Kanal D'de ekrana gelecek. 

Veda Mektubu

 

Bölüm fotoğrafları Bölüm özeti Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı