Ünlü isimlerden Tohum Otizm Vakfı için bağışa dönüşecek etkinliğe destek

21.03.2019 Söz
Söz

Akbatı’da Sinem Kobal, Kadir Doğulu, Deniz Baysal ve birçok ünlü ismin kişisel eşyaları givin mobil uygulamasıyla Tohum Otizm Vakfı yararına bağışa dönüşüyor

 

Akbatı AVM, tüm alışverişlerin bağışa dönüştüğü Givin mobil uygulaması ile bir araya gelerek 23 Mart Cumartesi günü Sinem Kobal, Saba Tümer, Kadir Doğulu ve Deniz Baysal gibi ünlü isimlerin kişisel eşyalarının satışa sunulduğu özel bir alışveriş günü düzenliyor. Türkiye'nin her yerinden ulaşılabilecek Akbatı Givin Day etkinliğinde tüm satışlar givin mobil uygulaması üzerinden yapılırken, satılan eşyalardan elde edilen gelir ise Tohum Otizm Vakfı’na bağış olarak aktarılacak.

 

 

 

Akbatı, 24 Mart Pazar günü gerçekleştireceği Akbatı Koşusu kayıt geliriyle ve 23 Mart Cumartesi günü Akbatı Givin Day etkinliğinin satışları ile Tohum Otizm Vakfı’nı destekleyecek. Akbatı hem Akbatı Koşusu hem de Akbatı Givin Day etkinlikleri ile daha çok otizmli çocuğun eğitim almasına katkı sağlayacak. 
 
23 Mart Cumartesi günü 12.00-20.00 arası düzenlenecek Akbatı Givin Day etkinliğinde Kadir Doğulu, Kerem Alışık, Sinem Kobal, Saba Tümer, Utku Ateş, Deniz Baysal, Ebru Şahin, Ebru Akel, Nilgün Belgün gibi isimlerin kıyafetten kitaba kişisel eşyaları satışa sunularak satıştan elde edilecek gelirler bağışa dönüştürülecek. Ünlü isimlerin eşyalarına, uygun bağış tutarları ile sahip olabilmek için Givin mobil uygulaması, Google Play ve App Store’dan indirilebilir.

Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Söz Bilgileri