TRT 1'den yeni bir dizi daha geliyor: Seni Kalbime Sakladım

 

Seni Kalbime Sakladım

Başrollerini Sevda Erginci ve Ekin Mert Daymaz'ın üstlendiği, “Seni Kalbime Sakladım” TRT 1 ekranlarında yakında izleyiciyle buluşacak.

 
Hazırlıkları tüm hızıyla devam eden yeni dizi “Seni Kalbime Sakladım”ın ilk tanıtımı da yayınlandı.  
 
Yönetmenliğini Şenol Sönmez'in yaptığı, senaryosunu Burcu Yılmaz ve Pınar Kaya'nın yazdığı dizide 'Aşk alnına yazılmışsa eğer oyun sadece kaderin işidir' diyerek, sürükleyici bir aşk hikayesi ekranlara taşınacak. 

 

 

Seni Kalbime Sakladım dizisinde; aile şirketini yöneten zeki, becerikli ve güzeller güzeli Zeynep ile “yekparmak vale” olarak ün salmış, naif ama mert mahalle delikanlısı Civanmert’in aşkını ekrana taşıyacak. Zeynep ve Civanmert’in kurmaca aşk hikâyesi zamanla karşı konulamaz bir sevda masalına dönüşecek. 
 
Seni Kalbime Sakladım'ın oyuncu kadrosunda: Sevda Erginci ve Ekin Mert Daymaz, Osman Alkaş, Gülseren Gürtunca, Evren Duyal, Mehtap Bayri, Elçin Afacan, Gökçe Akyıldız, Ali Öner, Berke Üsdiken, Ferhat Baynal, Sibel Aytan, Derda Yasir Yenal, Emre Taşkıran, Evren Duyal, İlayda Yıldırım, Tarık Ündüz, Denizhan Kınacıgil, Özge Akdeniz, Ramiz Mullamusa ve Ayberk Aladar rol alıyor.
 

 

Paylaş

 

Tüm Seni Kalbime Sakladım Bilgileri