1001 Tv > Haberler > TOD'un yeni dizisi Sarmaşık Zamanı'nın ilk afişi ve ilk teaser'ı yayınlandı

TOD'un yeni dizisi Sarmaşık Zamanı'nın ilk afişi ve ilk teaser'ı yayınlandı


30.01.2023 | Sarmaşık Zamanı
Sarmaşık Zamanı

Burçin Terzioğlu, Onur Tuna, Hazal Türesan ve Yiğit Kirazcı'nın başrollerini paylaitığı, TOD Orijinal dizisi Sarmaşık Zamanı'nın afişi ve ilk tanıtımı yayınlandı.

 

Sarmaşık Zamanı

Faruk Turgut’un yapımcılığını, Gökçen Usta’nın yönetmenliğini üstlendiği ve Savaş Korkmaz’ın senaryosunu kaleme aldığı Sarmaşık Zamanı'nın kadrosunda ayrıca Emre Karayel, Emel Çölgeçen, Özgür Emre Yıldırım, Müge Bayramoğlu, Fatih Berk Şahin, Tilbe Saran, Pervin Bağdat, Pelin Ermiş, Mesut Yılmaz, Gökçe Güneş Doğrusöz, Ayşe Melike Çerçi, Uğur Karabulut, Funda Güray, Yılmaz Sütçü de yer alıyor.

Mutlu bir evliliği, sevdiği bir işi olan Ezgi, bir gün karşısına çıkan bir yabancının söyledikleriyle inandığı her şeyi sorgulamaya başladı. Kocası Kerem, gerçekte nasıl bir insandı? Görünüşte mutlu olan evlilikleri belki de dağılmanın eşiğindeydi. Ezgi, duyduklarına mı, gördüklerine mi yoksa hissettiklerine mi inanması gerektiğini bilmiyordu. Sorgulamalarının sonucunda Ezgi kendini bir karakolda bulacaktı. Kerem, bir kadını öldürmüş olabilir miydi?

 

Bölüm fotoğrafları Bölüm özeti Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı