TOD'un yeni dizisi Sarmaşık Zamanı'nın çekimleri başladı

Sarmaşık Zamanı

Dijital platform TOD Originals dizisi Sarmaşık Zamanı’nın çekimleri İstanbul’da başladı.

 

Sarmaşık Zamanı

Yapımcılığını Faruk Turgut’un, yapımını OM CONTENT’in ve yönetmenliğini Gökçen Usta’nın üstlendiği, Savaş Ecevit Korkmaz’ın ise senaryosunu kaleme aldığı 'Sarmaşık Zamanı' dizisinin çekimleri başladı.

Sarmaşık Zamanı

Burçin Terzioğlu, Onur Tuna, Hazal Türesan ve Yiğit Kirazcı'nın başrollerini paylaştığı dizide ayrıca Emre Karayel, Emel Çölgeçen, Özgür Emre Yıldırım, Müge Bayramoğlu, Fatih Berk Şahin, Tilbe Saran, Pervin Bağdat, Pelin Ermiş, Mesut Yılmaz, Gökçe Güneş Doğrusöz, Ayşe Melike Çerçi, Uğur Karabulut, Funda Güray, Yılmaz Sütçü yer alıyor.

Sarmaşık Zamanı

Dizinin genel hikayesi ise şöyle: 

Eden Bahçe Sitesi’nde bir cinayet işlenmişti, kimse buna inanamıyordu. Çünkü bu sitede insanlar sessiz, sakin, lüks içinde bir hayat yaşıyordu. Site sakinleri ya yaptığı mesleklerle kazandığı ünle ya da direkt aileden zengin oluşlarıyla tanınırdı. Kimsenin hayata dair büyük sıkıntıları, kavgaları yoktu. Olduğu gibi, dürüst bir hayat yaşıyorlardı... Ta ki siteye Arzu adında bir kadın taşınana kadar. Arzu’nun gelişiyle sitedeki bütün dengeler alt üst olacak, mutlu evlilikler büyük kavgalarla yıkılacak, yakın arkadaşlar birbirine düşman olacak, çocukların sağlıklı psikolojisi bozulacak, kimse kimseye güvenmez olacaktı. Ama ne Arzu’nun ne de sitedekilerin olacaklardan haberi yoktu... Arzu’nun cinayetini araştıran polisler, bu sitede birbirine dolanmış suç ilişkilerine, kıskançlıktan doğan öfkeye, yasak ilişkilere, söylenen yalanlara şahitlik edecek, adeta bir sarmaşığa dönmüş bu ilişkileri sorgularken, site sakinlerinin gerçek yüzlerini görecekti... Kimse aslında göründüğü kişi değildi ama aralarından biri katildi ve polis ona ulaşana dek durmayacaktı...

Sarmaşık Zamanı Sarmaşık Zamanı

 

Bölüm fotoğrafları Bölüm özeti Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı