Survivor'da bu hafta elenen kim oldu?

24.06.2020 Arka Sokaklar
Arka Sokaklar

Survivor 2020'nin 23 Haziran Salı akşamı ekrana gelen bölümünde takımlar iletişim oyunu için karşı karşıya geldi. Su kaydırağı, havuz, denge, sürünme ve hedef etaplarının geçildiği oyunda Kırmızı Takım önce 4-1 ve ardından 6-3 öne geçmeyi başardı. Sercan ve Barış arasındaki karşılaşmada, Barış'ın takımına kazandırdığı sayıyla durum 6-6 olarak eşitlense de Kırmızı Takım karşılaşmayı 10-7 kazanmayı başardı. 

 
Yarışmacıların kendi Instagram hesaplarına, kampta çektikleri fotoğraflardan beşer tane yükleyecekleri iletişim ödülünün yanı sıra, bir önceki iletişim ödülünü kazanamayan Berkan'a ailesi ve arkadaşlarının onun için çektikleri görüntülerden oluşan videoyu izleme hakkı da tanındı. Ailesi, kız arkadaşı ve dostlarından gelen mesajları izleyen Berkan duygusal anlar yaşadı. 

Kırmızı Takım yarışmacılarının, Instagram hesaplarına yüklemek üzere fotoğraf çekerken geçirdikleri eğlenceli anların ardından her iki takım da eleme konseyinde Acun Ilıcalı ile bir araya geldi. Cemal Can'ın 1. ve 3. dokunulmazlığı almasıyla adlarını söylediği Evrim ve Sercan'ın yanı sıra, Sercan'ın 2. dokunulmazlığı almasıyla adını söylediği Nisa üçlüsünden bu hafta elenen Evrim oldu.

 

 

"Elendiğim için üzgünüm ama dört buçuk aydır da buradayım. Çok yoruldum ama birçok şeyi de kanıtladım, başardım. Gözüm arkada kalmayacak ama sonuna kadar da gitmek isterdim açıkçası. Benim meşalem buraya kadar yandı; bundan sonra meşalesi yanacak arkadaşlara başarılar diliyorum. En önemlisi sakatlanmasınlar, gerisi kolay. İyi ki buraya geldim, iyi ki Survivor oldum, iyi ki sizleri tanıdım. Öncelikle emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Zor bir yarışmaydı. Zor yarışmacılarız. Ben kendi adıma konuşayım; zor bir insanım. Herkese çok teşekkür ediyorum açıkçası. Benim için belki de Survivor'ı kolaylaştıran kişiler olabilirler. Buradan çıkacağım; ilk iş annemi arayacağım, ailemle konuşacağım. Daha sonrasında da Survivor'ı izlemeye devam edeceğim." şeklinde konuşan Evrim, arkadaşlarına ve Survivor'a veda etti. 
 

Paylaş

 

Tüm Arka Sokaklar Bilgileri