Survivor 2020'den bu hafta kim elendi?

17.06.2020 Arka Sokaklar
Arka Sokaklar

Yarışmacıların ailelerinin ve arkadaşlarının onlar için hazırladığı kısa videolardan ve yarışmacıların oyunlar sırasındaki çeşitli görüntülerinden oluşan iletişim ödülünü kazanan Mavi Takım oldu. Yarışmacıların parkuru gözleri bağlı, rehber eşliğinde tamamlamaya çalıştığı oyunu Mavi Takım 10-5'lik galibiyetle kazandı. 

 

Elif'in dorudan çeyrek finale yükseldiği için adaylar arasında yer almadığı, takımın kalan 4 yarışmacısının ise SMS oylamasında yer aldığı Konsey'de Yasin en çok oyu alarak birinci olurken Survivor 2020'ye veda eden isim ise, Mavi Takımın son kaptanı Ardahan oldu. Mavi Takım'In SMS sıralaması 1. Yasin 2. Sercan 3. Evrim 4. Ardahan şeklinde gerçekleşti.
 
Acun Ilıcalı, Konsey'de çeyrek finalin resmen başladığını duyuyarak yeni kurallar hakkında bilgi beldi. Ilıcalı ayrıca, çeyrek finalin başlamasının, tüm yarışmacıların katılacağı bir yemekle kutlanacağını ve daha önce oynanan "Ünlülerle Anlat Bakalım" oyunun ikincisinin, yeni ünlülerle ikinci kez oynanacağını söyledi. Ünlülerle Anlat Bakalım'ın yeni eşleşmeleri ise şekilde olacağı duyuruldu:

 

 

Kırmızı Takım: 
 
Barış - Furkan Korkmaz
 
Berkan - Bensu Soral
 
Cemal Can - Demet Özdemir
 
Nisa - Enis Arıkan
 
 
Mavi Takım:
 
Elif - Haluk Levent
 
Evrim - Mustafa Ceceli
 
Sercan - Eser Yenenler
 
Yasin - Danilo Zanna

Paylaş

 

Tüm Arka Sokaklar Bilgileri