1001 Tv > Haberler > Son Of a Rich filminin okuma provası yapıldı

Son Of a Rich filminin okuma provası yapıldı


26.06.2024 | Ya Çok Seversen
Ya Çok Seversen

Yapımcılığını Kunay Film’in üstlendiği ve yönetmen koltuğunda Onur Ünlü’nün oturduğu, “Son Of a Rich”’in Türkiye uyarlamasının okuma provası geçtiğimiz günlerde yapıldı.

 

Ya Çok Seversen

Film; iş insanı Teoman’ın oğlu Mete’nin 15. Yüzyıl Osmanlı İmparatorluğu’nda at bakıcısı olarak yaşadığı sıra dışı bir yolculuğu konu alıyor.

Ya Çok Seversen

Filmin kadrosunda Kerem Bürsin, Melis Sezen, Erkan Kolçak Köstendil, Ahmet Mümtaz Taylan, Melisa Döngel, Cemal Hünal, Güven Kıraç, Ecem Özkaya, Evliya Aygan, Efekan Can, Eda Şölenci ve Sadi Celil Cengiz yer alıyor.

Ya Çok Seversen

Yönetmen Onur Ünlü yaptığı açıklamada “En uzun hazırlık süreci geçirdiğim film oldu, buna değeceğine inanıyorum. Ülkenin en iyi oyuncularının bir kısmını bu filmde bir araya getirdik, buda görkemli bir etki yarattı, bu etkinin filme geçmesi kaçınılmaz. Okuma provası çok neşeli geçti ve hepsi çok iyiydi. Motor dememize bir kaç gün kaldı ve enerjimiz çok yüksek, sete çıkmak için sabırsızlanıyoruz.” diyerek oyuncuların performanslarından ve ekip ruhundan son derece memnun olduğunu, ortaya büyük bir sinerji çıkacağına inandığını belirtti.

Ya Çok Seversen Ya Çok Seversen Ya Çok Seversen Ya Çok Seversen Ya Çok Seversen Ya Çok Seversen

 

Bölüm fotoğrafları Bölüm özeti Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı