Seni Kalbime Sakladım'ın yayın tarihi belli oldu

Seni Kalbime Sakladım

TRT 1’in yeni dizisi Seni Kalbime Sakladım'ın yayın günü belli oldu. Başrollerini Sevda Erginci ve Ekin Mert Daymaz’ın paylaştığı dizinin ilk bölümü, 30 Haziran Perşembe ekranlarda olacak.

 

Seni Kalbime Sakladım

Seni Kalbime Sakladım dizisi için geri sayım başladı. Çekimleri İstanbul’da devam eden, duygusal bir aşk hikâyesini konu alan dizinin ilk bölümü, 30 Haziran Perşembe akşamı saat 20.00’de TRT 1’de seyirciyle buluşacak. 

Seni Kalbime Sakladım

Yönetmenliğini Şenol Sönmez’in üstlendiği “Seni Kalbime Sakladım”ın senaryosunu Burcu Yılmaz ile Pınar Kaya kaleme alıyor. 

Seni Kalbime Sakladım

Seni Kalbime Sakladım’da aile şirketini yöneten zeki, becerikli ve güzeller güzeli Zeynep ile “yekparmak vale” olarak ün salmış, naif ama mert mahalle delikanlısı Civanmert’in aşkını ekrana taşıyacak.

Seni Kalbime Sakladım

Dizinin oyuncu kadrosunda: Osman Alkaş, Gülseren Gürtunca, Evren Duyal, Mehtap Bayri, Elçin Afacan, Gökçe Akyıldız, Ali Öner, Berke Üsdiken, Ferhat Baynal, Sibel Aytan, Derda Yasir Yenal, Emre Taşkıran, Evren Duyal, İlayda Yıldırım, Tarık Ündüz, Denizhan Kınacıgil, Özge Akdeniz, Ramiz Mullamusa ve Ayberk Aladar yer alıyor.

Seni Kalbime Sakladım Seni Kalbime Sakladım Seni Kalbime Sakladım Seni Kalbime Sakladım Seni Kalbime Sakladım Seni Kalbime Sakladım

Paylaş

 

Tüm Seni Kalbime Sakladım Bilgileri