Şanslı bir Erkenci Kuş hayranı Galapagos Adalarına gidiyor

14.09.2018 Erkenci Kuş
Erkenci Kuş

Erkenci Kuş dizisi ve DİMES işbirliği, dizinin bir hayranına ve onun seçeceği bir yol arkadaşına da benzersiz bir deneyim yaşatacak. DİMES’in kampanyasına katılan kişiler arasından, dizi ekibinin seçeceği bir kişi, istediği bir misafiri ile Galapagos Adaları’na seyahat edecek!

 

 

 

Dizinin 11 Eylül akşamı ekranlara gelen bölümünde, özel oluşturulan senaryo içeriği gereği, DİMES Sıkma Portakal Suyu ile ‘köy kahvaltısı’ yapan dizi karakteri, artık hayata başka baktığını ve bir gün Galapagos Adaları’nda kahvaltı edeceğini dile getirdi. Bu bölümde izleyiciler, alt yazı bantları ile DİMES Instagram hesabını takip edip, kendi Instagram hesaplarında #hayatabaskabak hashtagi ile dimes.tr hesabını etiketleyerek, bir kahvaltı fotoğrafını duvar postu olarak paylaşmaya davet edildi.
 

 
Galapagos Adaları Seyahati Şansı için Başvurular 18 Eylül’e dek Sürecek

11 – 18 Eylül tarihleri arasında devam edecek kampanya süresince, DİMES’in bu çağrısına yanıt verecek dizi izleyicileri ve sosyal medya kullanıcıları arasından, Erkenci Kuş dizi ekibinin seçeceği bir kişi, Galapagos Adaları’na, İstanbul çıkış ve dönüşlü 2 kişilik uçak bileti, otel ve sigortayı kapsayan 10 günlük bir seyahat paketi kazanacak. Şanslı kişi, bu geziye sevdiği bir yakınını da götürebilecek. 
 

Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Erkenci Kuş Bilgileri