1001 Tv > Haberler > Prime Video'nun ilk Türk orijinal dizisi Düğüm'den yeni görseller yayınlandı

Prime Video'nun ilk Türk orijinal dizisi Düğüm'den yeni görseller yayınlandı


11.01.2024 | Düğüm
Düğüm

Prime Video, başrollerini Bergüzar Korel, Caner Cindoruk ve Serkan Altunorak‘ın paylaştığı, çekimleri tamamlanan ilk Türk orijinal dizisi Düğüm’ün kamera arkasından özel görsellerini yayınladı.

 

Düğüm

Yapımcılığını Onur Güvenatam’ın üstlendiği, yönetmenliğini Can Ulkay’ın yaptığı, OGM Pictures yapımı polisiye dram/gerilim türündeki dizi Düğüm; başarılı bir haberci olan Neslihan Turhan’ın, oğlunun adının karıştığı cinayet sonrasında yaşadığı zorlu sınavı gözler önüne seriyor.

Düğüm

Bergüzar Korel, Caner Cindoruk ve Serkan Altunorak‘ın başrollerini paylaştığı polisiye dizinin genel hikayesi ise şöyle:

Düğüm

Neslihan Turhan; kimliğini doğruluk ve dürüstlük üstüne kurmuş, yetenekli, başarılı ve hırslı bir televizyoncudur. Kendi formatı olan yüksek reytingli "Tek Gerçek" programında kayıp ve cinayet dosyalarını işlemektedir. Son yayınında yeraltı dünyasının karanlık isimlerinden birine meydan okurken ağzından çıkan o çok iddialı cümlenin, hayatının en zor sınavı olacağından habersiz; "Oğlum olsa acımam!" demiştir.

Düğüm

Böylece Neslihan Turhan'ın sınavı başlar. Tek çocuğu Can’ın katıldığı bir partide arkadaşı Leyla'yı öldürmekle suçlanmasıyla Neslihan'ın dürüstlük ve adalet üzerine kurduğu dünyası yıkılır. Rakip kanalın dosyayı programında işleyeceğini öğrenince dosyayı onlardan alır. Neslihan hayatının en zor yayınına başlarken bütün Türkiye ekranlara kilitlenir: Leyla’nın katili kimdir? Olay günü Can'ı Leyla'nın yanında gören bir taksici, canlı yayında oğlunu deşifre ettikten sonra, Neslihan artık geri dönülmez bir yola girer. Artık oğlunu programa çıkarmak zorundadır.

 

Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı