1001 Tv > Haberler > Prime Video'nun ilk orijinal yerli dizisi Düğüm'ün tanıtım etkinliği gerçekleşti

Prime Video'nun ilk orijinal yerli dizisi Düğüm'ün tanıtım etkinliği gerçekleşti


21.02.2024 | Düğüm
Düğüm

Prime Video'nun ilk Türk Original dizisi Düğüm’ün tanıtımı, geçtiğimiz akşam verilen bir davetle gerçekleşti.

 

Düğüm

Başrollerinde Bergüzar Korel, Caner Cindoruk ve Serkan Altunorak’ın yer aldığı, Prime Video'nun ilk orijinal Türk dizisi Düğüm'ün tanıtımı 19 Şubat Pazartesi günü Goodspaces’da düzenlenen bir davetle gerçekleşti.

Düğüm

Etkinlikte, dizinin kısa bir ön gösteriminin ardından; Prime Video’dan Tara Erer (Head of Originals, UK & Northern Europe), Prime Video Türkiye Ülke Müdürü Alptuğ Çopuroğlu, dizinin oyuncuları, yönetmeni Can Ulkay ve yapımcısı Onur Güvenatam ile bir konuşma gerçekleştirdi. Daha sonra davetliler, sosyal medya içerik üreticilerine özel olarak hazırlanan etkinlik alanındaki eğlenceli aktivitelere katılarak müzik ve ikramlar eşliğinde keyifli anlar yaşadı. Geceye, Bergüzar Korel, Caner Cindoruk, Serkan Altunorak, İbrahim Selim, Beyza Şekerci, Umut Karadağ, Ece Dizdar, Kaan Miraç Sezen, Elif Uslusoy, Mina Derman, Merve Nur Bengi ve Can Ulkay katıldı.

Düğüm

Düğüm’ün kadrosunda ayrıca; İbrahim Selim, Ece Dizdar, Itır Esen ve Kaan Miraç Sezen yer alıyor. OGM Pictures yapımı polisiye dram/gerilim türündeki dizi Düğüm’ün yapımcılığını Onur Güvenatam, yönetmenliğini ise Can Ulkay üstleniyor. Sekiz bölümlük dizinin ilk üç bölümü, 23 Şubat'ta Prime Video'da yayına girecek.

Düğüm

Düğüm'ün konusu şöyle:

Dürüstlüğüyle herkesin gözdesi olmuş Neslihan Turhan, kayıp ve cinayet dosyalarının ele alındığı "Tek Gerçek" programını sunan, kariyerinin zirvesinde ünlü bir habercidir. Tek çocuğu Can’ın, arkadaşı Lal'i öldürmekle suçlanmasıyla Neslihan'ın dürüstlük ve adalet üzerine kurduğu dünyası altüst olur. Oğlunu korumakla; gerçeğin ortaya çıkmasını sağlamak arasında kalan Neslihan, hayatının en önemli kararıyla karşı karşıyadır; oğlunu hapse atma pahasına Lal’in katilinin peşine düşecek midir?

Düğüm

 

Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı