Netflix'in yeni dizisi Terzi'den yeni görseller yayınlandı

Terzi

İki dostu karşı karşıya getiren bir aşk, gün yüzünde çıkmayı bekleyen sırlar... Netflix'in yeni orijinal dizisi Terzi'den yeni görseller ve tanıtım yayınlandı.

 

Terzi

Netflix, gerçek bir hayat hikayesinden esinlenen yeni dizisi Terzi’nin tanıtım fragmanını ve yeni görsellerini yayınladı.

Terzi

Cem Karcı’nın yönettiği, senaryosunu Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı’nın kaleme aldığı dizide başrolü üstlenen Çağatay Ulusoy’a Salih Bademci, Olgun Şimşek ve Şifanur Gül gibi başarılı isimlerden oluşan güçlü bir oyuncu kadrosu da eşlik ediyor.

Terzi

Aşk, Peyami ve Dimitri arasındaki dostluğa karşı galip gelebilecek mi?

2 Mayıs’ta tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak olan Terzi, geçmişin derinliklerine gizlenmiş sırları gün yüzüne çıkaracak; aşk, aile, dostluk gibi kavramları yeniden sorgulatacak bir hikayeyi izleyiciyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Terzi

Her bölümüyle yeni bir sır perdesini aralayan dizide, geçmişini hayatının en derinine gömen Peyami ve en yakın arkadaşı Dimitri’nin uzun yıllara dayanan dostluğu bir aşk ile sınanıyor.

Terzi

Peyami, sil baştan kurduğu yaşamında, dedesinin ölümünden sonra sır gibi sakladığı babası Mustafa’nın tüm sorumluluğuyla baş başa kalıyor ve ailesinin köklerine işlemiş sırların peşine düşüyor.

Terzi

Dizin konusu ise şöyle:

Terzi, yeteneğini büyükbabasından miras alan genç ve başarılı terzi Peyami'nin hikâyesini anlatıyor. Dedesinin ölümünden sonra herkesten sır gibi sakladığı, akli dengesi yerinde olmayan babası Mustafa'nın bakımını üstlenmek zorunda kalan Peyami, en büyük sırrını İstanbul'daki hayatının tam merkezine yerleştirmeye mecbur kalır. İstismar edildiği bir ilişkiden canı pahasına kaçmakta olan Esvet, kendi sırlarıyla Peyami'nin ve Mustafa'nın hayatına girer.

Terzi Terzi Terzi Terzi

 

Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı