Netflix'in Cem Yılmaz imzalı yeni dizisi Erşan Kuneri'nin galası farklı bir deneyimle gerçekleşti

 

Erşan Kuneri

Netflix, heyecanla beklenen, Cem Yılmaz imzalı fenomen karakterine odaklanan Erşan Kuneri’nin galası perşembe akşamı gerçekleştirdi.

 

Erşan Kuneri Katılım ve ilginin yüksek olduğu gecede başta dizinin yaratıcısı ve yönetmeni Cem Yılmaz olmak üzere dizinin başrol oyuncuları; Zafer Algöz, Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya ve Bülent Şakrak tam kadro yer aldı. Erşan Kuneri Cem Yılmaz’ın ilk dizisi olan Erşan Kuneri’yi izlemeye geçmeden önce tüm misafirler projenin hikayesini bizzat yapımın kahramanlarından dinlediler. Erşan Kuneri Yekta Kopan’ın moderatörlüğünde gerçekleşen sohbette Cem Yılmaz ve dizinin oyuncuları Erşan Kuneri’nin merak edilenlerini yanıtladı. Erşan Kuneri Eğlenceli anlara sahne olan söyleşinin ardından tüm davetliler farklı bir izleme deneyimine davet edildi. Her bölümün içinde yer alan birbirinden farklı filmler farklı salonlarda "İki Film Birden" konseptiyle misafirlere sunuldu. Erşan Kuneri Erşan Kuneri Erşan Kuneri

Galaya sanat, eğlence ve moda dünyasından, Ayhan Sicimoğlu, Ayşe Özyılmazel, Buse Terim, Ceyda Düvenci, Ekin Koç, Emre Altuğ, Ertuğrul Özkök, Görgün Taner, Hakan Altun, Hasan Can Kaya, İbrahim Selim, Pınar Altuğ, Sedef Gali, Umut Eker ve Yağmur Atacan’ın da yer aldığı pek çok ünlü isim katılırken izleme sonrası gece Duygu Soylu’nun sahnesiyle devam etti.

Erşan Kuneri

Erşan Kuneri,  13 Mayıs’ta tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te yayında olacak.

Erşan Kuneri Erşan Kuneri Erşan Kuneri Erşan Kuneri

Paylaş

 

Tüm Erşan Kuneri Bilgileri